Keskkonnasõbralikumad ärikingitused

Külastasime jaanuari alguses reklaamkingituste messi PSI, mis toimus Saksamaal, et leida uusi ja huvitavaid tooteid valikusse. Hea uudis on see, et kõik tarnijad on võtnud südameasjaks muuta tooted keskkonnasõbralikumaks ja sealhulgas viia nende tootmist jätkusuutlikumaks. Kile ja plastik jääb aina rohkem vähemusse ning kartong või ümbertöödeldud materjalid astuvad asemele. 

PSI-Messevorschau_770_3502020 fookused

Aasta trendiks võib ennustada kilekoti asendumist tekstiilist pakenditega. Samuti saab olema turul palju kork materjalist ning bambusest valmistatud kontoritarbeid. Kindlasti suureneb vajadus plastikust ümbertöödeldud poekottide osas. Suurenemas on puhta vee pudelid, mis on peamiselt valmistatud klaasist, et vähendada ühekordsete plastiknõude kasutamist.

Trükitehnoloogia areng

Igapäevaselt arenevad trükitehnoloogiad võimaldavad trükkida toodetele erinevate digitaallahenduste kaudu, mis teeb omakorda hinna soodsamaks ning suurendab oluliselt toote valmimise kiirust. Täna on olukord selline, et kvaliteetse tehase trükiga toote saab tavatingimustes kliendile juba üle anda 6 tööpäeva pärast, meenutuseks, et 10 aastat tagasi oli säärase tellimuse täitmise tähtaeg minimaalselt 30 päeva.

Personaalsed kingitused

Täna on võimalik juba tehases tooteid personaliseerida, seega saab olema see ka järgmistel aastatel üks põhifookus. Valida välja sobiv toode, trükkida ettevõtte sümboolika, lisada nimi, pakendada sobilikku pakendisse ning seda kõike nädalaga. Oleme Kingivabriku meeskonnaga lisanud siia juurde veel täiendava mugavusteenuse, see tähendab, et soovi korral võime saata kliendi eest tooted ka otse kingisaajatele. Klient, saab valida välja sobiva toote ning meie teeme kõik muu, et pakkuda rõõmu ja aega oma inimestele.

bilder_content_presse_PSI-Abschlussbericht_770_350Reklaamkingituste katuseorganisatsiooni 60-nes juubel

PSI tähistas sel aastal 60ndat juubelit ning tuleb tunnistada, et organisatsioon on saavutanud oma peamise eesmärgi – tuua kohale kvaliteetsed tarnijad ja reklaamkingitusi müüvad ettevõtted. Pikemalt messist ja organisatsioonist inglise keeles https://www.psi-messe.com/en/

TUTVU KESKKONNASÕBRALIKKE TOODETEGA