Logoga akupank 10000 mah 18w pd

Logoga akupangad ja päikeselaadijad

Firma logoga kvaliteetsed akupangad ja päikeselaadijad leiate Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Akupangad ja päikeselaadijad on väga populaarne kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja mahutavusega tooteid, et valiku tegemine oleks võimalikult lihtne.

Mille järgi valida firma logoga akupanka ja päikeselaadijat?

Sobiliku ettevõtte logoga akupanga valimisel oleks vaja otsustada, millise mahutavusega peaks akupank olema. Klientide kogemus on näidanud, et alla 8000mAh mahutavusega akupangad on liiga väikesed. Kuna keskmise telefoni aku on 2500mAh, siis akupangaga peaks saama telefoni vähemalt 3 korda laadida, et toode täidaks oma eesmärki. Lisaks mahutavusele on valikus erinevatest materjalidest tooted. Omalt poolt soovitame eelkõige puidust või bambusest detailidega tooteid, kuna need näevad kenad välja ning nende materjal on loodussõbralikum. Päikeselaadijad on mõeldud avaratesse tubadesse või aknalaudadele põnevaks ja praktiliseks disaintooteks, mis võimaldavad koguda päikeseenergiat erinevate elektroonikaseadmete laadimiseks.

Elektroonikatoodete populaarsus on kasvanud just viimaste aastate jooksul, kuna nende valik on muutunud oluliselt mitmekesisemaks ja hinnasõbralikumaks. Kuna elektroonika on saanud meie igapäevase elu osaks, leiab just sellest kategooriast praktilise reklaamkingituse, millele lisada firma sümboolika.

Kingivabrik soovitab valiku langetamisel eelistada kvaliteetsemaid tooteid, mis on küll oma hinnalt veidi kõrgemad, kuid leiavad oluliselt rohkem kasutust ning on kauem elujõulised. Aastate jooksul oleme kuulnud erinevaid elektroonika toodetega seotud probleeme nagu näiteks süttivad või plahvatavad akupangad. Oma valikus oleme sellised tooted välistanud ning pakume vaid töökindlaid tooteid, mille välja arendamisel on arvestatud sarnaste juhtumite vältimisega.

Kuidas lisatakse akupankadele ja päikeselaadijatele logo?

Akupankade valik on lai ning sellest tulenevalt lisatakse erinevatele toodetele logo väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti panevad trükitehnoloogia valiku paika toote materjal ja kujundatava pinna suurus.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik akupankadele ja päikeselaadijatele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist akupanka ja päikeselaadijat firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida logoga akupankasid või päikeselaadijaid, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad. Akupank 8000 mAh Powerflat8 eelisteks on soodne hind ja hea mahutavus. Akupank 4000 mAh eeliseks on soodne hind ning Juhtmevaba akupank Aria 8000mAh on eriline oma disaini poolest.