Logoga juhtmevaba akupanga laadija 5.000 mah

Logoga juhtmevaba laadija

Firma logoga kvaliteetse juhtmevaba laadija leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Juhtmevaba laadija on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja funktsioonidega tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks juhtmevaba laadijat?

Ettevõtte logoga juhtmevaba laadija valimine on üsna lihtne. Toodete hulgas on laadijaid ühele või kahele seadmele. Lisavõimalusena on osadel seadmetel kellafunktsioon ja osadel USB-pordid, tänu millele täidab toode ka USB jaoturi funktsiooni. Materjalidest on valikus metall, plastik ja bambus.

Elektroonikatoodete populaarsus on kasvanud just viimaste aastate jooksul, kuna nende valik on muutunud oluliselt mitmekesisemaks ja hinnasõbralikumaks. Kuna elektroonika on saanud meie igapäevase elu osaks, leiab just sellest kategooriast praktilise reklaamkingituse, millele lisada firma sümboolika.
Kingivabrik soovitab valiku langetamisel eelistada kvaliteetsemaid tooteid, mis on küll oma hinnalt veidi kõrgemad, kuid leiavad oluliselt rohkem kasutust ning on kauem elujõulised. Aastate jooksul oleme kuulnud erinevaid elektroonikatoodetega seotud probleeme nagu näiteks süttivad või plahvatavad akupangad. Oma valikus oleme sellised tooted välistanud ning pakume vaid töökindlaid tooteid, mille välja arendamisel on arvestatud sarnaste juhtumite vältimisega.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga juhtmevabale laadijale logo?

Juhtmevabad laadijad on valmistatud erinevatest materjalidest ning tulenevalt sellest on kasutusel ka erinevad trükitehnoloogiad. Enamasti panevad sobiva valiku paika toote materjal ja kujundatava pinna suurus.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik juhtmevabadele laadijatele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist juhtmevaba laadijat firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks logoga juhtmevaba laadijat, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad. Bambusest 5W Juhtmevaba Laadija eeliseks on ilus disain ja loodussõbralik materjal. Juhtmevaba Laadija Bambusest 5W eeliseks USB-portide olemasolu ning loodussõbralik materjal. Juhtmevaba Laadija Encore 10W on kauni disaini, kiire laadimisega ja hea kvaliteediga.