Logoga plastikust kruus alas 300ml

Logoga teised jooginõud

Firma logoga kvaliteetsed jooginõud leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Jooginõud on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks jooginõud?

Firma sümboolikaga jooginõude valimine on üsna lihtne. Toodete seast leiate erinevaid metallist kruuse, serviise ja alustaldrikuga tasse. Kõige populaarsemaks on metallist kruusid, mida kasutatakse kingituseks erinevates valdkondades. Valikusse lisandunud vintage stiilis metallist tassid on klientide seas järjest populaarsemad. Heaks klassikaks on praktilised alustaldrikuga tassid, mille valik on lai nii disaini kui ka mahutavuse poolest.

Kuidas lisatakse firma logoga jooginõudele logo?

Firma sümboolikaga jooginõude puhul kasutatakse enamasti keraamikatrükki, mis tagab nõudepesumasina kindluse. evinud probleemiks on see, et kruusidele trükitakse ka tampotrükiga, mis nõudepesumasinas maha võib kuluda. Toote trükiala suuruse määrab üldiselt ära anuma kuju – mida siledam pind, seda suurem on trükitava ala võimalik suurus.
Tihti küsitakse meie käest, kas jooginõudele saab lisada ka nimesid ja vastus on muidugi, et saab. Sellisel juhul peate valima välja meeldiva kirjastiili ning panema kokku nimekirja trükitavatest nimedest.
Keraamikast jooginõude, millele teostame nõudepesumasina kindlat trükki, tarneaeg on umbes 3 nädalat. See on võrreldes teiste toodetega küll veidi pikem aeg, kuid võimalik on tellida ka kiirtöö, mille puhul jääb tarne 1,5-2 nädala kanti.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik jooginõudele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist jooginõud firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks jooginõusid, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.
Puidust kruus travis 280ml eeliseks on puit materjal ja ilus disain. Tass alusel swan 150ml on esindusliku välimusega. Tass Alusel Wind on klassikalise disainiga kaunis ja ajatu komplekt.