Logoga termokruus easy lock lekkekindel 300ml

Logoga termokruusid, termosed ja termotassid

Firma logoga kvaliteetse termokruusi, termose ja termotassi leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Termokruus, termos või termotass on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et valiku tegemine oleks lihtne ja leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks logoga termokruusi, termost või termotassi?

Firma sümboolikaga kvaliteetse termokruusi tunneb ära järgmiste kriteeriumite järgi. Toode võiks olla metallist sisuga, et hoida ära plastikust tekkiva lisamaitse. Topeltseintega tooted hoiavad jooki kuumana kuni 5 tundi või külmana kuni 15 tundi.

Oluline märksõna on kasutusmugavus, mida tuleb arvestada lähtudes sellest, millistes tingimustes anumat kasutatakse. Koju ja kontorisse sobib hästi sangaga versioon, kuid rohkem ringi liikuvale inimesele on sang pigem takistuseks ning oluline pigem lekkekindlus. Termokruuside, termoste ja termotasside tarneaeg on kuni 2 nädalat, mis sõltub konkreetsest mudelist, trükitehnoloogiast ja tellitavast kogusest.

Kuidas lisatakse termokruusidele, termostele ja termotassidele logo?

Toodetele on soovitud disaini võimalik peale kanda erinevate trükitehnoloogiatega nagu näiteks graveerimine ja tampotrükk. Silindrikujuliste toodete pinnale ümberringi trükkimiseks kasutatakse siiditrükki (maksimaalselt 1 värv) või digitaalset trükki (täisvärvides).

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik termokruusidele, termostele ja termotassidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist termokruusi, termost või termotassi valida?

Kui soovid tellida logoga termokruuse või termotasse siis aastate jooksul on saanud klientide lemmikuteks järgmised tooted.
Termokruus Easy Lock on metallist sisuga ning kergesti pestav ja lekkekindel.
Termokruus Winnipeg on metallist sisuga, mugav autos kasutada ja lekkekindel.
Termokruus Beringen on metallist sisuga ning veidi soodsam valik, sobides hästi laiali jagamiseks.

Kui soovid tellida logoga termost, siis soovitame valida järgnevate toodete vahel:

Termos Mosa eeliseks on kena disain ja lekkekindlus.
Termose Komplekt Isoset on lekkekindel ning komplekt sisaldab lisaks termosele ka termotasse. Soodsam valik laiali jagamiseks on Termos Chan.