Logoga nutipliiats bello

Logoga nutipliiatsid ehk puutepliiatsid

Firma logoga kvaliteetne nuti- ehk puutepliiats on väga praktiline kingitus, mida saab kasutada paljudel puutetundlikel ekraanidel. Kingivabriku tootevalikus on erineva hinna ja disainiga tooted, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks puutepliiatsit?

Reklaamkingituseks sobiva logoga nutipliiatsi valimisel on kõige olulisem otsustada, kas puutetundlik osa on pliiatsi esimeses või tagumises osas. Lisaks sellele on võimalik valida toodet ka materjali järgi. Materjalidest saab valida plastikust, metallist, puidust või kartongist nutipliiatsite vahel. Nutipliiatsit saab kasutada puutetundlike ekraanide kasutamiseks ka näiteks olukordades, kui kindad on käes. Ettevõtte sümboolikaga kirjutusvahendid on reklaamkingituste maailmas kõige levinum ja aegade algusest peale valikus olnud tootegrupp. Vaatamata sellele, et aeg on edasi liikunud ja kasutusele on tulnud digitaalsed lahendused, ei ole muutunud kirjutusvahendite vajadus. Vastupidiselt võib statistikast näha, et alates 21. sajandist on nii kirjutustarvete kui ka märkmike müük aastast aastasse oluliselt kasvanud.

Nutipliiatsite puhul peame oluliseks soovitada, et tutvuksite ka näidistega. Miks see oluline on? Oma töös oleme kokku puutunud olukorraga, kus tellitud nutipliiatseid sooviti kasutada mitte telefonide, vaid hoopis masinate peal. Juhtus aga nii, et kuna masinate ja telefonide ekraanid on erinevad, ei sobinud nutipliiats selle seadmega kasutamiseks. Loomulikult sai olukord tookord siiski kiire ja positiivse lahenduse!

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga puutepliiatsitele logo?

Puutetundlikel pliiatsitel nagu ka teistel kirjutusvahenditel on üldiselt kaks logo pealekandmise võimalust. Tampotrükiga trükitakse värvilised logod plastikust korpusega mudelitele ning graveeringuga tehakse logod üldiselt metallist korpusega mudelitele. Uue trükivõimalusena on lisandunud digitrükk, mille abil on võimalik trükkida täisvärvides kujundusi.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik kirjutusvahenditel logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist nutipliiatsit firmakingituseks valida?

Oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid nutipliiatseid ja välja valinud parimad. Oskame soovitada reklaamkingituseks kõige paremini sobivat toodet vastavalt iga kliendi vajadustele.
Nutipliiats Bello eeliseks on metallist korpus, lai värvivalik ja soodne hind. Nutipliiats Byroni eeliseks on loodussõbralik materjal ning Nutipliiats negritole on võimalik lisada graveeringuga värviline logo.