Logoga dokumendikaaned a4 paberile eco

Logoga märkmikud, mapid ja kalendermärkmikud

Firma logoga kvaliteetsed märkmikud, mapid ja kalendermärkmikud leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Märkmikud, mapid ja kalendermärkmikud on väga praktilised kingitused ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks logoga kalendermärkmik, märkmik või mapp?

Ettevõtte sümboolikaga märkmiku, mapi ja kalendermärkmiku tellimine on üsna lihtne ning mudeli valimine sõltub kasutaja vajadustest ja eelistustest. Kingivabriku valikust leiate erinevates värvides ja suurustes ning erinevatest materjalidest tehtud tooteid. Valida on ka erinevate disainide ning muidugi ka valgete, jooneliste ja ruuduliste lehtedega märkmike vahel. Lisaks standard märkmikutele on valikus ka eritellimusel valmistatavad märkmikud, mille puhul peab arvestama, et tellimuse miinimumkogus on 500 tükki. Samas annab toode mitmeid eeliseid: võimalik on lisada märkmikusse lisalehti ning valida kaante materjal ja värv vastavalt oma soovidele. Samuti on trükitava ala suurus ja disainivõimalused oluliselt suuremad, kui standardsete toodete puhul.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga märkmikutele logo?

Firma logoga märkmike, mappide ja kalendermärkmikute valik on lai ning sellest tulenevalt on toodetele võimalik logo lisada väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti määrab trükitehnoloogia valiku toote materjal ning trükitava toote pind. Suuremale osale märkmikest trükime logo siiditrükiga või tampotrükiga, osade mudelite puhul on võimalik teha ka surutrükki. Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik märkmikutele, mappidele ja kalendermärkmikutele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Milline logoga märkmik firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks märkmikke, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud paljusid erineva mudeleid ja välja valinud parimad. Võtke meiega ühendust ja aitame leida teie jaoks sobiva mudeli! Märkmik A5 eeliseks on loodussõbralik materjal ja kena disain, lisaks on tootega kaasas nutipliiats. Märkmik A5 Classic eeliseks on A5 suurus ja klassikaline disain või sarnane A6 suurusega Märkmik A6 Bloquero.