Logoga eritellimuslik messiboks

Logoga reklaamstendid ja roll-up bannerid

Firma logoga kvaliteetsed reklaamstendid ja bannerid leiate Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Reklaamstendid on väga praktilised tooted ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida firma logoga roll-up bannerit või roll-up stendi?

Ettevõtte sümboolikaga reklaamstendide valimine on üsna lihtne. Kingivabriku valikust leiate nelja erinevat tüüpi roll-up bannerid, milleks on Wasp, Mantis, Delta Lite ja Orient. Eelmainitud tooted on järjestatud hinna järgi kasvavalt, millest kõige soodsam on Wasp. Hinnaerinevused tulenevad peamiselt roll-upide mehhanismide ja toodete konstruktsioonide erinevustest.
Bannereid on võimalik tellida erinevates suurustes ning kõige laiem suuruste valik on Orient mudelil. Võimalikud suurused on järgnevad: 80cm, 85cm, 100cm, 120cm, 150cm ja 200cm. Iga roll-up on pakendatud kotti, millega on mugav ja lihtne seda kaasas kanda või hoiustada. Lisaks banneritele on valikus ka erinevad reklaamstendid, reklaamseinad ehk fotoseinad, infoalused, infotahvlid, esitluslauad, esitlusletid ja messiboksid. Ka neid on võimalik tellida erinevates suurustes ja erinevate kujudega. Võtke meiega ühendust ning aitame leida teile sobiva lahenduse!

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga reklaamstendidele ja roll-upidele logo?

Firma sümboolikaga reklaamstendidele ja roll-upidele trükitakse samade trükitehnoloogiatega. Mõlema toote puhul puhul kantakse kujundus toote materjalile enamasti täisvärvides kasutades sublimatsioontrükki. Roll-upide puhul on oluline teada, et standardselt tehakse trükk ühele poolele, mis tähendab, et toote teisele poolele kujundust ei lisata.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik reklaamstendidele ja roll-up banneritele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist reklaamstendi või roll-upi firmakingituseks valida?

Kui soovite tellida reklaamkingituseks reklaamstendi või roll-upi, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja valinud välja parimad.

Roll-up Formulate eeliseks on väga kvaliteetne trükk ning võimalus uue disaini jaoks tellida vaid uus tekstiil ilma konstruktsioonita. Roll-Up Orient eeliseks on lai suuruste valik ja tugev konstruktsioon või alternatiivne ja soodsam toode Roll-Up Wasp.