Logoga surfilipp zoom+ crest

Logoga surfilipud ja telgid

Firma logoga surfilipud ja telgid leiate Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Surfilipud ja telgid on väga praktilised tooted ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida firma logoga surfilippu ja pop-up telki?

Ettevõtte sümboolikaga surfilipu ja telgi valimine on üsna lihtne. Kingivabrikust leiate kolme erinevat tüüpi surfilippe: Crest, Feather ja Quill. Kõik need mudelid on väga kvaliteetsed ja vastupidavad, nende erinevuseks on lihtsalt erinevad kujud. Igat mudelit on võimalik tellida neljas erinevas suuruses, milleks on 2.8 meetrit, 3.4 meetrit, 4.5 meetrit ja 5.6 meetrit kõrge lipp. Kõikide lippudega tuleb kaasa väike ristjalg, mis on mõeldud lipu paigaldamiseks tuulevaikses kohas. Juhul, kui lipp on vaja paigaldada tuulises kohas, on olemas hulk erinevad kinnitusi nii raskuste kui kruvide näol, mille kohta leiate lisainfot meie veebilehelt. Logoga pop-up telk on samuti populaarne toode, mis leiab kasutust näiteks messidel ja laatadel. Pop-up telke on võimalik tellida erinevates suurustes: 2 x 3 m, 3 x 3 m, 3 x 4.5 m ja 3 x 6 m. Standardselt on telk komplektis koos katuse ja ühe seinaga, kuid võimalik on tellida telki ka lisa seintega.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga surfilippudele ja easy-up telkidele logo?

Firma sümboolikaga surfilippudele ja telkidele trükkimiseks kasutatakse erinevaid tehnoloogiaid. Surfilippude puhul kantakse kujundus lipu materjalile üldiselt täisvärvides kasutades sublimatsioontrükki. Lippude puhul on oluline teada, et standardselt tehakse trükk ainult toote ühele poolele, mis tähendab, et teine pool lipust on peegelpildis. Juhul, kui soovite kahepoolselt trükki, on see võimalik kasutades topeltkangast ja topelttrükki. Easy-up telkide puhul kasutatakse logo pealekandmiseks üldiselt siiditrükki ja trükitakse telgi katuse äärele, sest see on alati nähtaval. Soovi korral saab kujunduse või logo lisada ka telgi seinale.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik surfilippudele ja telkidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist telki või surfilippu firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks surfilippu või telki, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja valinud välja parimad.

Telk 3x3m eelisteks on erinevad suurused ja pop-up konstruktsioon. Surfilipp Zoom+ Crest eelisteks suur trükiala ja suur valik erinevad kinnitusi või sarnane teise kujuga toode Surfilipp Zoom+ Quill.