Logoga teibid ja pakketeibid

Firma logoga kvaliteetsed teibid ja pakketeibid leiate Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Pakketeibid on väga populaarne vahend reklaamimiseks ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja materjaliga tooteid, et valiku tegemine oleks võimalikult lihtne.

Mille järgi valida firma logoga teipi?

Ettevõtte logoga sobiliku pakketeibi valimisel on vaja otsustada toote materjali ja liimi alusel. Materjalide osas on valida PVC, BOPP ning kraft ehk paber. Kraftpaber ning PVC ei tekita tõenäoliselt küsimusi, kuid mis on BOPP materjal? Biaksiaalselt orienteeritud polüpropüleen on termoplastne, kuuludes levinumate plastmaterjalide hulka. Seetõttu on meie valikus ka kolme erinevat BOPP materjalist teipi. Kui materjali osas olete oma valiku teinud, siis järgmiseks tuleb otsus langetada kolme varianti liimi vahel. Kõige soodsam liim on “hot melt”, mille miinuseks on aga asjaolu, et seistes võib muutuda teip kollakaks. Kõige kvaliteetsemaks on “solvent”, mis liimub kõige tugevamini ning kolmandaks variandiks on “akrüül”, mille eripäraks on selle vaikne heli, mistõttu kutsutakse seda ka vaikseks ehk “silent” teibiks. Selle omaduse tõttu on teip parimaks valikuks avatud kontorites kasutamisel. Kui küsida meie arvamust parima toote leidmisel, siis soovitaksime Kraftpaber + Solvent liim, mis on loodussõbralikum valik parima liimiga. Kraftpaberi puhul peab aga arvestama selle värvusega, ehk kui kõikide teiste teipide materjali alusvärv on valge, siis kraftpaberist valmistatud teip on pruuni värvi.

Kuidas lisatakse pakketeibile logo?

Teipide ja pakketeipide valik ei ole väga lai, kuid siiski lisatakse erinevatele toodetele logo väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti määrab trükitehnoloogia valiku toote materjal. Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik pakketeibile logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et logo lisatakse kohta, kust see nähtaval on. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist pakketeipi firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida logoga teipi, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ning välja valinud parimad.
Meie esimene soovitus on Paber Pakketeip ehk kõige parema liimiga ja samas loodussõbralik toode. Juhul kui te soovite teipi kasutada eelkõige keskkonnas, kus ei tohiks olla palju müra, sobib kõige paremini Acrylic Silent Pakketeip. Kui soovite pigem soodsamat valikut, siis soovitame Hot Melt Pakketeip.