Logoga dokumendikott aware™

Logoga dokumendikotid ja arvutikotid

Firma logoga kvaliteetsed dokumendikotid ja arvutikotid on väga praktiline kingitus. Oleme Kingivabriku tootevalikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale kõige sobivama.

Mille järgi valida reklaamkingituseks dokumendikott või arvutikott?

Ettevõtte logoga dokumendi- või arvutikoti valimine on üsna lihtne. Dokumendikotti kasutatakse eelkõige paberite, portfooliote, märkmike ja muu sarnase mugavaks kaasas kandmiseks. Tulenevalt sellest, et tänapäeval on enamus dokumente ja materjale digitaalsed, on enim tellitavaks tooteks siiski arvutikott, mis on mõeldud küll sülearvutile, kuid mahutab ka mõningad dokumendid. Arvutikoti valimisel on olulisteks otsustamise kriteeriumiteks arvuti suurus ning koti soovitav disain ja värvus. Oma lemmiku valimiseks ja toote kvaliteedis veendumiseks on mõistlik tutvuda eelnevalt näidistega. Lisaks on meie valikus ka eritellimus lahendused, mis pakuvad võimalust tellida täpselt oma soovidele vastava suurusega arvutikott. Eritellimuskoti veelgi suurem eelis ja erilisus seisneb aga selles, et toote kujundamisel jäävad teile palju vabamad käed, kui valmistoote puhul. Nimelt trükitakse selliste kottide puhul kujundus materjali peale enne toote kokku õmblemist. Sellise toote valmistamine ei ole küll väga kulukas, kuid eeldab mitmesaja koti korraga tellimist.

Kuidas tehakse arvutikottidele logo trükk?

Arvutikottidele logo trükkimiseks kasutatakse enamasti ühe kuni nelja erineva värviga siiditrüki meetodit. Soovitud kujundus on võimalik trükkida kotile ka täisvärvides, kasutades selleks digitaalset transfer või siidi tranfer trükki.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik dokumendi- ja arvutikottidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist kotti firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks logoga arvutikotti, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud paljusid erineva mudeleid ja välja valinud parimad.
Sülearvutikott Lukuga eeliseks on see, et kujundada saab kogu toote. Sülearvutikott Base on minimalistliku disaini ja hea kvaliteediga. Dokumendikott 300D Deluxe Aware soovitame mahutavuse ja materjali poolest.