Logoga kaarditasku / rahakott metall rfid

Logoga rahakotid, kaarditaskud ja visiitkaardihoidjad

Firma logoga kvaliteetsed rahakotid, kaarditaskud ja visiitkaardihoidjad on väga praktiline kingitus. Oleme Kingivabriku tootevalikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale kõige sobivama.

Mille järgi valida reklaamkingituseks rahakotti, kaarditaskut ja visiitkaardihoidjat?

Ettevõtte logoga rahakoti, kaarditasku, reisidokumentide ja visiitkaardihoidja valimine ei ole just käkitegu, kuid Kingivabriku meeskond on teinud teie eest suure töö juba ära! Valikust leiate väga kvaliteetsed ja head tooted, mille vahel oma otsus teha. Millist kolmest tootegrupist üldse valida, sõltub üldiselt sellest, milliseks otstarbeks toodet vaja läheb. Aastate jooksul on aina vähem tellitavateks toodeteks visiitkaardihoidja ja rahakott, millest tulenevalt keskendume järgnevalt kaarditaskutele.

Kaarditaskud on populaarne tootegrupp ning neid on valikus mitmeid erinevaid. Meeldivaks ja mugavaks kasutamiseks tuleb leida õige suuruse, sobilike kasutusomaduste ja hea kvaliteediga toode. Kõik need omadused on olemas allpool välja toodud tootes, mis mahutab vastavalt mudelile kas 7 või 12 kaarti. Kingivabriku testide ja praktika põhjal võime saladuskatte all öelda, et kaarte mahub taskusse tegelikult isegi rohkem. Arvestades mugavust, tuleb läbi mõelda kasutaja vajadused. Kaarditaskute valikus on ka mudel, millele on lisatud münditasku. Kõikide mudelite juurde kuulub ka sularaha tasku ning RFID kaitsekaart, mis kindlustab, et keegi teie pangakaartidelt ei varastaks.

Kuidas lisatakse kaarditaskutele logo?

Firma logoga kaarditaskutele on võimalik logo kas trükkida või graveerida, kuid meie soovitame viimast. Trükkides siiditrükk transfer meetodiga on võimalik kasutada kuni 6 erinevat värvi ning tampotrükiga kuni 5 erinevat värvi.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik kaarditaskutele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist kaarditaskut firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks logoga kaarditaskut, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.
Kaarditasku / Rahakott RFID eeliseks on lai värvivalik, hea kvaliteet ja minimaalne suurus. Kaarditasku / Rahakott RFID XL  nagu ka nimi ütleb, on eelnevast mudelist suurem ning Kaarditasku / Rahakott RFID Münditaskuga mahutab ka peenraha.