Logoga poekott cottonel colour 140g

Logoga riidest kotid ja poekotid

Firma logoga kvaliteetsed riidest kotid ja poekotid on väga praktiline kingitus. Oleme Kingivabriku tootevalikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale kõige sobivama.

Mille järgi valida reklaamkingituseks riidest kotti ja poekotti?

Sobiliku ettevõtte logoga poekoti ja logoga riidest koti valimine on üsna lihtne. Enamasti küsivad kliendid materjali paksuse kohta, mille tootevalikus on väga palju erinevaid variante. Populaarsemateks valikuteks on 105g/m2, 140g/m ja väga paksust puuvillasest materjalist 180g/m2 kotid.  Lisaks materjali paksusele on valida lühikeste ja pikkade sangade ning põhjaga ja põhjata kottide vahel.
Viimasel ajal tuntakse huvi orgaanilisest puuvillast valmistatud kottide vastu, mis on meeldivalt pehmest materjalist ning muidugi esindatud ka Kingivabriku tootevalikus. Puuvillased kotid on reeglina ilma põhjata, mis tähendab, et kotil ei ole laienevat põhja. Lisaks eelnevale on valikus suur hulk erinevaid kokkukäivad kotte, mida on mugav käekotti panna. Samuti on uus hitt-toode puuviljade, juurviljade ja kuivainete pakendamiseks mõeldud hingavad kotid, mille eesmärk on vähendada ühekordsete kilekottide kasutamist.

Kuidas tehakse riidest poekotile trükk?

Firma logoga riidest poekottidele trükitakse enamjaolt siiditrükiga, sellisel juhul kas 1 värviga või kuni 4 erineva värviga. Täisvärvides kujundust kasutades on võimalik trükkida digitaalse transfer või siidi tranfer trüki meetodil.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik riidest kottidele ja poekottidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist kotti firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks logoga riidest kotte logoga, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud paljusid erineva mudeleid ja välja valinud parimad. Poekott Cottonel Colour 140g selle eeliseks on lai värvivalik ja soodne hind. Poekott Cottonel Colour 180g  selle eeliseks on lisaks eelnevale mudelile väga paks materjal või orgaanilisest puuvillast Poekott Cottonel Duo.