Logoga pikniku seljakott neljale

Logoga termokotid ja jahutuskotid

Kvaliteetsed firma logoga termokotid ja jahutuskotid on väga praktiline kingitus. Oleme Kingivabriku tootevalikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale kõige sobivama.

Mille järgi valida reklaamkingituseks termokotti ja jahutuskotti?

Firma sümboolikaga termo- ning jahutuskottide valimine on üsna lihtne. Tavaliselt kujuneb eelistus lähtudes disainist. Enamik valikus olevaid kotte on sarnase suurusega, kuid leiab ka erineva mahutavusega kotte. Välimuselt on valikus üsna sarnaseid, kuid ka omapärasemaid mudeleid. Lisaks traditsioonilistele termokottidele on valikus ka selline mudel, mis on ühtlasi ka seljakott. Selle kandmine on oluliselt mugavam kui tavalise käe või õla sangaga mudelite puhul.
Lisaks eelnevatele võimalustele saab tellida ka selliseid firma sümboolikaga kotte, mis on kokkukäivad, võttes toote tulevasel hoiustamisel vähem ruumi. Samuti on sellise toote tarnimine lihtsam, kompaktsem ja soodsam. Tuleb meeles pidada, et selleks, et termokott oma funktsiooni täidaks, tuleks lisada kotti jääpudel või mõni teine jäämahuti, mis hoiaks koti sisetemperatuuri madalana.

Kuidas lisatakse logoga termokottidele ja jahutuskottidele logo?

Firma sümboolikaga termo- ja jahutuskottidele trükitakse logo enamasti siiditrüki meetodil ühe värviga või siiditrükk transfer meetodiga kuni kuue erineva värviga. Täisvärvides kujunduse puhul kasutatakse digitaalset transfer trükki.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik termokottidele ja jahutuskottidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist jahutuskotti firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks termokotti või jahutuskotti, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad. Küsi ja leiame koos teile parima lahenduse!
Termokott / Jahutuskott Plicooli eeliseks on lai värvivalik ja soodne hind. Termokott / Jahutuskott Kokkukäiv on eriline seetõttu, et on suure mahutavusega, kuid samas käib ka kompaktseks kokku. Termokott / Jahutuskott on kasutatav ka seljakotina, tänu millele on seda mugav kanda.