Logoga mesi 125g

Logoga mesi

Firma logo kleebisega meepurk on väga maitsev kingitus. Oleme Kingivabriku tootevalikusse lisanud erineva hinna ja suurusega tooteid, et leiaksite endale sobiva.
Mille järgi valida reklaamkingituseks kleebisega mesi?
Reklaamkingituseks ettevõtte logo etiketiga mee valimine on üsna lihtne. Kingivabrik pakub mitmeid erineva suuruse ja kujuga purke, mille peale on võimalik lisada ettevõtte sümboolikaga või kujundusega etikett. Lisaks etiketiga meele on valikus veel teisi meest valmistatud tooteid.
Kingivabrik on oma meepurkide valiku kokku pannud parimate Eesti tootjate toodetest. Valikust leiab nii omapärase kujuga purke kui täiesti tavalisi purke.

Kuidas lisatakse logoga meepurkidele logo?

Firma logoga meepurkidele lisatakse logo üldiselt kleebise peale, mis kleebitakse purgi peale. Võimalik on ka toota meepurgile spetsiaalne kujundatud karp, mille sisse pannakse meepurk. Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik meepurkidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist meepurki firmakingituseks valida?

Oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid Eesti meetootjaid ja välja valinud parimad. Oskame soovitada reklaamkingituseks kõige paremini sobivat toodet vastavalt iga kliendi vajadustele.
MESI 125G on hea valik, et lisada see mõnda kinkekomplektid ja kujundada tore kingitus oma töötajatele. MESI DEKORATIIVSES PURGIS 1100G on korralik meepurk ja seda jätkub pikemaks ajaks ning lisaks sellele on purk veel omapärane ja seisab “külili”. Muidugi on valikus ka keskmise suurusega meepurke nagu näiteks MESI 500G.