Logoga kaelakaart soft touch a6

Logoga kaelapaelad ja kaelakaardid

Otsid sündmuseks või ürituseks lamineeritud kaelakaartide või millegi muu kaela riputamiseks logoga kaelapaelu? Oleme tootevalikusse lisanud erineva hinnaklassi ja tarneajaga tooteid, et sul oleks lihtne valida kõige sobivam lahendus.

Mille järgi valida firma logoga kaelapaela või kaelakaarti?

Firma sümboolikaga kaelapaela valimine on üldiselt maitse küsimus. Valida on võimalik erinevate pikkuste ja materjalide vahel. Kui materjali valik on tehtud, siis tuleb vaadata sobiv, mugav ja meeldiv kinnitus. Valikus on karabiin, võtmerõngas, parrot hook, telefoni pael, nöör ja teised variandid. Järgmiseks on võimalik valida ohutus- ehk kiirkinnitus, mis jääb kandes kas turjale või kaelale. Kaelapaelu on valikus palju, kuid üldiselt soovitame ühte sublimatsioon kaelapaela, kuna antud toode on väga hästi personaliseeritav, kiire tarne, soodsa hinna ja hea kvaliteediga. Kaelapaelu kasutatakse üldiselt erinevate ürituste ja sündmuste korraldamisel, kuid vahel ka igapäevaselt, näiteks kontori läbipääsu kaardi kaasas kandmiseks. Uue huvitava tootena on Kingivabriku valikus korgist valmistatud kaelapael, mille materjal on loodussõbralik ning toote välimus omapärane.

Kuidas lisatakse ettevõtte sümboolikaga kaelapaeltele logo?

Kaelapaeltele on võimalik logo lisada siiditrükiga ehk iga värv trükitakse tootele eraldi. Teiseks võimaluseks, mida kõige rohkem kasutatakse, on sublimatsioon trükk, mille puhul värvide hulk hinda ei muuda. Sublimatsioon trüki puhul kasutaakse CMYK värvikoode ja siiditrüki puhul Pantone värvikoode. Sublimatsioontrüki puhul on võimalik trükkida kogu kaelapael nii ühelt kui ka teiselt poolt toodet.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik kaelapaeltele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist logoga kaelapaela valida?

Kui soovid tellida logoga kaelapaelu, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid ja valinud välja parimad. Võta meiega ühendust parima lahenduse leidmiseks!
Kaelapael Ümar Tekstiil Sildiga on huvitava ning uudse kuju ja disainiga. Kaelapael Korgist on valmistatud loodussõbralikust materjalist ning soodsam populaarne toode jagamiseks on Sublimatsioon Kaelapael.