Logoga stressipall descanso

Logoga stressipallid

Firma logoga kvaliteetsed stressipallid leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Stressipallid on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme lisanud valikusse erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks stressipalli?

Ettevõtte sümboolikaga stressipalli valimine on üsna lihtne. Valiku tegemisel on oluline leida meeldiv toote disain ja toote värv. Tundub lihtne, kuid ka siin on oma konks. Stressipallidel on väga palju erinevaid kujusid, kuid ainult osa neist on võimalik tellida väikestes kogustes. Lisaks on nendel mudelitel piiranguks, et trükkida saab ainult ühe värviga. Stressipallide materjal on samuti erinev: tavalised mudelid on pigem kõvast materjalist ja sobivad pigem tugevale mehele ning erikujulised stressipallid on pehmed ja käes mõnusamad. Erikujulised stressipallid annavad võimaluse valida tohutu hulga erinevate kujude vahel ning lisaks on võimalik teha ka oma kujuga stressipall ja trükkida kujundus mitme värviga. Muidugi on ka erikujulistel stressipallidel erinevad miinimumkogused, mis on üldiselt 50tk, 250tk või 500tk, sõltuvalt kujust. Nende kohta soovitame küsida lisainformatsiooni e-kirja või telefoni teel.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga stressipallidele logo?

Firma logoga stressipallide valik on lai ning sellest tulenevalt on toodetele võimalik logo lisada mitmete erinevate trükitehnoloogiatega. Osadele stressipallidele kantakse logo tampotrükiga, erikujulistele stressipallidele trükitakse spetsiaalse vaakumtehnikaga. Vaakumis trükitud tooted on pehmemad ja mõnusamad ning nendele on võimalik trükkida ka mitme värviga. Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik stressipallidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist stressipalli firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks stressipalli, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud paljusid erineva mudeleid, teostanud stressipallide müüki juba palju aastaid ja välja valinud parimad.

Parimateks valikuteks on kujunenud Stressipall Descano, Stressipall Squarex ja Stressipall Lovy oma kujude ja soodsa hinna pärast. Suure hulga erinevaid erikujulisi stressipalle leiate siit.