Kas sina vajad sülearvutile veebikaamera katet?

Privaatsus on tundlik ja oluline teema kogu maailmas ning pidevalt püütakse leida võimalusi, kuidas seda kaitsta, et soovimatu info ei jõuaks valedesse kätesse. Häkkerite maiuspalaks on kindlasti arvutite veebikaamerad, mille kaudu on võimalik teha jäädvustusi ilma, et arvutikasutaja ise seda teaks. Privaatsuse kaitsmiseks on sülearvuti veebikaamera kate lihtne ja asendamatu ning tänu oma praktilisusele ka ideaalne vahend firma logoga reklaamkingituseks.

Mugav ja praktiline veebikaamera kate

Spetsiaalselt veebikaamera katmiseks ja info kaitsmiseks mõeldud katet on lihtne ja mugav kasutada. Tänu nutikale libistatavale disainile on seda võimalik lihtsa liigutusega avada ja sulgeda. Nii on kaamera kasutamiseks ja suhtlemiseks valmis vaid ühe sekundiga!

Meie tootevalikus olevad veebikaamera katted on õhukesed, ilusa disainiga ning väga lihtsasti paigaldatavad. Selle kinnitamiseks arvutile on katte tagaküljel kvaliteetne kleeplint, mis ei jäta arvutile liimijääke ning tagab katte püsimise arvuti ekraanil.

Kuigi osa inimesi kasutab kaamera katmiseks ka kleebiseid, takistavad need kaamera kasutamist ning võivad jätta liimijäljed, kuna pole mõeldud arvutile kleepimiseks.

Veebikaamera kate on väike ja õhuke ega sega arvuti sulgemist. Tänu läbimõeldud disainile sobib see kasutamiseks iga arvutiga ega riku üldmuljet. Vastupidi – oluline info tööandja või koostööpartneri logo näol on pidevalt silme ees!

Kvaliteetne reklaamkingitus

Meie arvutikaamerate katete valikus on kvaliteetsest ABS plastikust ja PLA bioplastikust valmistatud tooted. PLA bioplastik on keskkonnasõbralik materjal, mis on tehtud ümbertöödeldud plastikust. See annab teie firma reklaamkingitusele juurde olulise sõnumi – te hoolite keskkonnast!

Uue tootena on valikus veebikaamera katte slim-versioon, mis on tugeva kinnitusega, sileda trükipinnaga ning varasematest versioonidest veelgi õhem.

Kõikidele veebikaamera katetele on võimalik luua ainulaadne disain toote kogu pinna ulatuses. Toote disaini saab digitaalse UV-printimise abil kohandada kliendi soovide järgi. Veebikaamera katte liuguri avamisel jääb logo puutumatuks. Kindlasti tasub läbi mõelda ka toote ainsaks pakendiks olev kaart (püüame olla ka siin keskkonnasõbralikud), mille saame disainida kahepoolselt digitrüki meetodil – meeleldi abistame ja jagame kogemusi.

Arvuti kaamera kate on väärtuslik ja läbimõeldud reklaamkingitus mitmel põhjusel: nii näitad oma töötajatele ja klientidele, et hoolid nende turvalisusest. Samuti oled oma olulistel kontaktidel tänu personaliseeritud disainiga reklaamkingitusele kogu aeg meeles ja silma all.

Kui artikkel oli sulle kasulik, siis kliki “Meeldib” ja kui võiks ka sinu sõpradele huvitav olla, siis kliki “Jaga” Aitäh tagasiside eest!