Logoga helkurtraksid allvisible

Logoga ohutusvestid ja helkurvestid

Kvaliteetsed ohutusvestid logoga ja helkurvestid logoga leiate Kingivabriku mitmekülgsest ja kvaliteetsest tootevalikust. Ohutusvestid ja helkurvestid on väga praktiline kingitus, mida kasutatakse erinevate ürituste ja sündmuste korraldamisel. Oleme lisanud valikusse erineva hinnaklassi ja kvaliteediga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks ohutusvesti või helkurvesti?

Ettevõtte sümboolikaga ohutusvesti ja helkurvesti valimine on üsna lihtne. Kingivabriku valikust leiate helkurveste nii täiskasvanutele kui ka lastele. Värvivalikus on erksad toonid nagu kollane, roheline, roosa ja oranž. Muidugi vastavad kõik helkurvestid Euroopa standarditele ning nende helkivus on väga kõrge, tehes vesti kandva inimese hästi nähtavaks. Helkurveste kasutatakse nii tööülesannete täitmisel kui ka igapäevaselt liikluses. Väga palju tellitakse helkurveste lasteaedade ja koolide poolt, kes kasutavad neid rühmade või klassidega tänavatel liikumiseks.

Kuidas trükitakse ohutusvestidele ja helkurvestidele logo?

Kuna helkur- ja ohutusvestid on samast materjalist, siis logo peale kandmine käib mõlemale samamoodi. Enamasti trükitakse logo kasutades siiditrükki, mis võimaldab kasutada ühte kuni nelja erinevat värvi. Huvitav meetod helkurvestidele või teistele tekstiiltoodetele logo lisamiseks on helkurtrükk, mis on küll kulukam, kuid väga omapärane logo pealekandmise võimalus. Täisvärvides on võimalik logo lisada ka presstrükiga või tikandiga. Tikkimise puhul on oluline saata meile logo vektor formaadis ja täpsustada, kui suurelt logo tootele soovitakse, sest tikandi puhul määrab hinna pistete arv.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik ohutus- ja helkurvestidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist ohutusvesti või helkurvesti firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks helkurvesti, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja valinud välja parimad.
Helkurvest täiskasvanutele värviline eeliseks on täiskasvanute suurus ja värvivalik. Helkurvest Lastele Värvilised eeliseks on laste suurus ja värvivalik. Või hoopis riiete peal kantav Helkurtraksid Allvisible.