Logoga tekk / pleed / padi 2in1 180x120cm

Logoga pleedid ja tekid

Firma logoga pleedid ja logoga tekid leiate Kingivabriku mitmekülgsest ja kvaliteetsest tootevalikust. Pleedid ja tekid on väga praktiline kingitus, mida kasutatakse erinevate ürituste ja sündmuste korraldamisel. Oleme lisanud valikusse erineva hinnaklassi ja kvaliteediga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks logoga pleedi ja logoga tekki?

Ettevõtte sümboolikaga pleedide valimine on üsna lihtne. Kingivabriku valikust leiate mitmeid erineva suuruse ja disainiga logoga fliistekke. Kinkimiseks soovitame valida pleede, mis on pakendatud kinkepakendisse. Lisaks on valikus hulgaliselt erinevat värvi pleede ja tekke ning muidugi ka piknikutekke. Erilahendusena on valikus ka pleed, mida on võimalik täies ulatuses disainida, kuid sellise pleedi miinimumkogus on 100 tükki tulenevalt tootmise keerukusest. Pleedid leiavad kasutust kodus, kontoris, piknikul või mõnel teisel väliüritusel ja neid kasutatakse väga palju. Sellest tulenevalt soovitame valida kvaliteetsemaid mudeleid, mille kohta küsige soovitusi e-kirja või telefoni teel.

Kuidas lisatakse pleedidele ja tekkidele logo?

Kuna enamus pleede on valmistatud fliisist, siis enamjaolt lisatakse ettevõtte logo või disain tikandiga, mille laius on tavaliselt 10-25cm, sõltuvalt logost ja pleedist. Tikkimise puhul on oluline saata meile logo vektor formaadis ja täpsustada, kui suurelt logo tootele soovitakse, sest tikandi puhul määrab hinna pistete arv. Tellides eritellimusliku pleedi, on võimalik kogu pleed trükkida täisvärvides.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik pleedidele ja tekkidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist pleedi või tekki firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks pleedi või tekki, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja valinud välja parimad.
Tekk / Pleed Polar Fleece 140x170cm eelisteks on soliidne fliis materjall. Tekk / Pleed Eritellimuslik 120x150cm on valikus üks erilahendus pleedidest, millele saab trükkida kogu pleedi ulatuses või suurem Tekk / Pleed Eritellimuslik 150x170cm.