Logoga polosärgid ja spordisärgid

Firma logoga polosärgid ja spordisärgid leiate Kingivabriku mitmekülgsest ja kvaliteetsest tootevalikust. Polosärk trükiga ja spordisärgid logoga on väga praktilised kingitused, mida kasutatakse erinevate ürituste ja sündmuste korraldamisel. Oleme lisanud valikusse erineva hinnaklassi ja kvaliteediga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks polosärki või spordisärki?

Ettevõtte sümboolikaga polosärgi tellimine on üsna lihtne. Kingivabriku valikust leiate sisuliselt kolme tüüpi polosärke: soodsad polosärgid ürituste korraldamiseks, kvaliteetsed polosärgid tööröivasteks ja pikkade käistega polosärgid. Lisaks sellele on valikus erinevatest materjalidest polosärgid, milleks on: puuvillased polosärgid, puuvillased koos sünteetikaga polosärgid ja orgaanilisest puuvillast polosärgid. Populaarseks on muutunud ümbertöödeldud puuvillast ja orgaanilisest puuvillast valmistatud polosärgid. Orgaaniline puuvill erineb tavalisest puuvillast selle poolest, et taimede kasvatamisel ei ole kasutatud pestitiite, fungitsiide, herbitsiide, reovee muda, kiiritust ega geenitehnoloogiat. Spordisärkide valikus leiate Kingivabrikust 100% polüesterist valmistatud särgid. Valikus on erinevaid lõikeid ja värve nii lühikeste kui ka pikkade varrukatega. Igale meeste polo- ja spordisärgi mudelile on saadaval ka vastav naiste mudel.

Kuidas trükitakse polosärkidele ja spordisärkidele?

Polo- ja spordisärkidele trükkimiseks sobiva meetodi valimine sõltub toote materjalist ja trükitavast disainist. Puuvillast särkidele trükitakse ühe kuni nelja värvi puhul siiditrükiga ning täisvärvides kuumpresstrükiga või tikkides. Tikkimise puhul on oluline saata meile logo vektor formaadis ja täpsustada, kui suurelt logo tootele soovitakse, sest tikandi puhul määrab hinna pistete arv. Sünteetilistele materjalidele trükitakse nii eelnevalt mainitud tehnikatega kui ka sublimatsioon trükiga.

Kuidas ja kuhu on võimalik polo- ja spordisärkidele logo lisada, selle kohta küsige lisainfot e-maili või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist polosärki või spordisärki firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks polosärki või spordisärki, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja valinud välja parimad.
Polosärk Urban Meestele eelisteks on paks 180g/m materjal ning ilus lõige. Polosärk Pikkade Käistega Meestele eeliseks on pikad käised või kvaliteetne Spordisärk Reflex-T Meestele.