Logoga lühikesed tööpüksid ranger meestele

Logoga tööriided

Firma logoga kvaliteetsed tööriided leiate Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Töörõivas on väga populaarseks ettevõtte reklaamimise viisiks, mistõttu oleme valikusse lisanud erineva hinna ja materjaliga tooteid, muutes otsuse langetamise võimalikult lihtsaks.

Mille järgi valida firma logoga tööriideid?

Ettevõtte logoga sobilike tööriiete valimisel on peamiselt vaja otsustada lähtudes rõiva tüüpidest ning kanga koostisest. Kingivabriku tööriiete valikus on lühikesed tööpüksid, pikad tööpüksid, tööjoped, töövestid ning traksipüksid ehk töötunked. Kõik eelnevalt nimetatud tooted jaotuvad suuresti kahte seeriasse, milleks on “Woody” ja “Ranger”, kuid loomulikult leidub ka teisi mudeleid. “Woody” seeria on valmistatud 100% puuvillast ning on seetõttu veidi soodsam valik. “Ranger” seeria on aga valmistatud puuvilla ja polüestri segust, mistõttu on toodete hind kõrgem, kuid kangas kvaliteetsem ja vastupidavam. Tööriided on suuresti suunitletud meestele, kuid meie valikust leiab ka mitmeid unisex mudeleid, mis sobivad nii meestele kui ka naistele. Põhjusel, et tööriided määrduvad kiiresti, pakume tooteid enamasti tumedates toonides, milleks on tumesinine ja tumehall.

Kuidas lisatakse tööriietele logo?

Tööriiete valik on lai ja sellest tulevalt lisatakse erinevatele toodetele logo väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti määrab trükitehnoloogia valiku kanga materjal ja selle tihedus. Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik tööriietele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, logo saab lisada tootele nähtavasse kohta. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist tööriiet töörõivaks valida?

Kui soovid tellida logoga töörõivaid, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.
Meie soovitame “Ranger” seeria tooteid nagu näiteks Tööjope Ranger Meestele, mis on paksust ja vastupidavast materjalist ning mitmete taskutega. Korralikule jopele lisaks soovitame sama seeria Tööpüksid Ranger Meestele, millel on 10 erinevat taskut, haamri aas ja palju muud vajalikku. Juhul kui ilm on soojem, leiab kindlasti kasutust ka Töövest Ranger Meestele. Töövesti kõrvale sobivad suviseks ajaks ka Lühikesed Tööpüksid Ranger Meestele.