Logoga maiustuste komplektid

Kvaliteetsed logoga maiustute komplektid leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Ettevõtte logoga maiustuste komplektid on laia valikuga tootegrupp, mis on mõeldud kinkimiseks erinevatel üritustel ja sündmustel. 
logoga maiustutste komplektid

Milliste sündmuste puhul kasutatakse ettevõtte logoga kinkekekomplekte?

Ettevõtte logoga maiustuste komplekte tellitakse eelkõige firma jõulupidude kingitusteks, aga ka sünnipäeva ja teiste sündmustel kingitusteks. Maiustuste komplektide valikust leiate komplekte kommide (ka käsitöö), trühvlite, šokolaadide, kookide, pralineede ja küpsistega

Millega peaks arvestama firma logoga maiustuste komplektide tellimisel?

Logoga firma maiustuste komplektide valik on erinevatest komplektidest, millesse kuuluvad erinevatest materjalidest ja toodetest koosnevad komplektid. Tellimise puhul peaks arvestama, et maiustuste komplektide tarne on võrreldes teiste toodetega veidi pikem ehk 3-4 nädalat. Lisaks oleks vaja tähelepanu pöörata, et kinkekompletide puhul rakendub Eesti vabariigis erisoodustumaks ehk üle 10eur+km maksvad kingitused kuuluvad maksustamisele.

Kuidas kinkekomplektidele logo lisatakse?

Kinkekomplektide valik on lai ja sellest tulenevalt on toodetele võimalik logo lisada väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamjaolt määrab trükitehnoloogia toote materjal ning trükitava toote pind. Kuidas ja kuhu on võimalik kingitustel logo lisada, selle kohta küsige lisainfot e-maili või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist firmakingituseks sobilikku maiustuste komplekti valida?

Kui soovid tellida logoga kinkekomplekti, siis aastate jooksul on klientide lemmikuteks osutunud järgmised mudelid. Kinkekomplekt Twelve Times Bite  selle eeliseks on soliidne metallist karp ja erinevad kommid komplektis.  Trühvlikarp Big Truffle Bos selle eeliseks on esinduslik välimus ja maitsvad kommid või soodsam jagamiseks mõeldud Kommikarp Open Up.