Logoga polosärk cotton heavy meestele

Logoga polosärgid

Firma logoga polosärgid leiate Kingivabriku mitmekülgsest ja kvaliteetsest tootevalikust. Polosärk logoga on väga praktiline kingitus, mida kasutatakse erinevate ürituste ja sündmuste korraldamisel. Oleme lisanud valikusse erineva hinnaklassi ja kvaliteediga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks polosärki?

Ettevõtte sümboolikaga polosärgi tellimine on üsna lihtne. Kingivabriku valikust leiate sisuliselt kolme tüüpi polosärke: soodsad polosärgid ürituste korraldamiseks, kvaliteetsed polosärgid töörõivasteks ja pikkade käistega polosärgid. Lisaks sellele on valikus erinevatest materjalidest polosärgid, milleks on: puuvillased polosärgid, puuvillased koos sünteetikaga polosärgid ja orgaanilisest puuvillast polosärgid. Populaarseks on muutunud ümbertöödeldud puuvillast ja orgaanilisest puuvillast valmistatud polosärgid. Orgaaniline puuvill erineb tavalisest puuvillast selle poolest, et taimede kasvatamisel ei ole kasutatud pestitsiide, fungitsiide, herbitsiide, reovee muda, kiiritust ega geenitehnoloogiat.  Valikus on erinevaid lõikeid ja värve. Meeste polosärgi mudelile on saadaval ka vastav naiste ja/või laste mudel.
Lisaks naiste, meeste ja laste mudelitele on saadaval ka unisex polosärgid, mida saavad kanda nii naised kui ka mehed. Unisex mudeli eeliseks on see, et ei pea särke jaotama naiste ja meeste mudelite vahel.

Kuidas trükitakse polosärkidele?

Polosärkidele trükkimiseks sobiva meetodi valimine sõltub toote materjalist ja trükitavast disainist. Puuvillast särkidele trükitakse ühe kuni nelja värvi puhul siiditrükiga ning täisvärvides kuumpresstrükiga või tikkides. Tikkimise puhul on oluline saata meile logo vektor formaadis ja täpsustada, kui suurelt logo tootele soovitakse, sest tikandi puhul määrab hinna pistete arv. Sünteetilistele materjalidele trükitakse nii eelnevalt mainitud tehnikatega kui ka sublimatsioon trükiga.

Kuidas ja kuhu on võimalik polosärkidele logo lisada, selle kohta küsige lisainfot e-maili või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist polosärki firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks polosärki, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja valinud välja parimad.
Polosärk Urban Meestele eelisteks on paks 200g/m² materjal ning ilus lõige. Polosärk Cotton Meestele eeliseks on 100% puuvillane materjal või kvaliteetne Polosärk Grand Meestele.