Logoga batoon metsamarja

Logoga küpsised

Firma logoga kvaliteetsed küpsised on väga maitsev kingitus. Oleme Kingivabriku tootevalikusse  lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks küpsiseid?

Reklaamkingituseks ettevõtte logoga küpsiste valimine on üsna lihtne. Kingivabrik pakub mitmeid erinevaid küpsised, mille pakendi disaini saab ise luua. Nii pakendi vormi kui ka kujunduse osas võib olla loominguline – on see siis paberist, kilest või hoopiski pudel täis küpsiseid. Üks populaarsetest toodetest on ka selline küpsis, mille peale on võimalik lisada soovitud logo – see teeb Teie firma logost ühe maitsva suutäie 😊 Valikus on muidugi ka vahvlid, vürtsikad küpsised, piparkoogid, küpsised jõhvikate ja ka teiste maitsetega.
Kingivabrik on oma maiustuste valiku kokku pannud Poola tootja pakutavatest toodetest. Küsite, miks me ei paku Eesti firmade toodangut? Selgitus on üsna lihtne: aastatega on Poola tootja maiustuste kvaliteet muutunud oluliselt paremaks ning tänasel hetkel on erinevus kohalike tootjatega vaid soodsam hind. Lisaks sellele on meie kasutatav koostööpartner oluliselt paindlikum kujunduste ja erilahenduse osas ning miinimkogused on samuti väiksemad.

Kuidas lisatakse logoga küpsistele logo?

Firma logoga küpsistele trükitakse logo enamasti pakendile. Selleks kasutatakse siiditrükki ühe või kuni  nelja erineva värviga. Juhul, kui toote juurde kuulub lisaks ümbrispaberile ka karp, on see võimalik katta täies ulatuses soovitud disainiga. Selleks kasutatakse digitrükki, mis võimaldab trükkida täisvärvides. Lisaks on võimalik logo lisada ka otse küpsisele.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik küpsistele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel.  Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist küpsiste firmakingituseks valida?

Oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid küpsiseid ja välja valinud parimad. Oskame soovitada reklaamkingituseks kõige paremini sobivat toodet vastavalt iga kliendi vajadustele.

Küpsis Logoga pakub võimaluse trükkida igale küpsisele erinev sõnum või pilt. Karamelli ingveri küpsised 200g on tagasihoidlikult magus ja tänu papist ümbriskarbile ka suure trükialaga. Soola pretzelsid, küpsised või kommid konserkarbis on ainulaadne ja põnev lahendus, mis eristub teistest kingitustest.