Logoga pipraveski akaatsiapuidust

Logoga soolaveskid ja pipraveskid

Firma logoga kvaliteetsed soolaveskid ja pipraveskid leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Soolaveskid ja pipraveskid on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks soolaveskit ja pipraveskit?

Ettevõtte sümboolikaga soolaveski ja pipraveski valimine on üsna lihtne. Antud tootekategooriast leiate erinevatest materjalidest ja erineva disainiga soola- ja pipraveskeid. Valikus olevad tooted on valmistatud metallist, plastikust, klaasist, puidust ja bambusest. Valikus on nii tavalised mehaanilised kui ka automaatsed veskid, mille puhul on vaja vajutada vaid nuppu. Samuti on valikus kinkekomplektid, mis on klientide seas nõutud ja kõige populaarsem valik.
Kui soovite tutvuda toodetega, et veenduda nende kvaliteedis, soovitame tellida näidised või tulla näidiseid vaatama meie kontorisse. Lisaks valikus olevatele kinkekomplektidele on võimalik teha komplekt ka vastavalt teie soovidele. Kombineerida on võimalik soolaveskit, pipraveskit, söödavaid lisandeid ning teisi meeneid ja kingitusi. Sellise võimaluse kohta küsige palun lisainfot e-kirja või telefoni teel.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga soolaveskitele ja pipraveskitele logo?

Firma logoga soolaveskite ja pipraveskite valik on lai ning sellest tulenevalt on toodetele võimalik logo lisada väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti määravad trükitehnoloogia toote materjal ning trükitava toote pind. Suuremale osale veskitele lisatakse logo graveerides, mis annab soliidse ja kestva tulemuse. Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik soola- ja pipraveskitele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist soolaveskit või pipraveskit firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks soolaveskit või pipraveskit, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud paljusid erineva mudeleid ja välja valinud parimad. Võtke meiega ühendust ja aitame leida sobiva lahenduse!
Soolaveski / Pipraveski Elektriline Giro eeliseks on automaatne mehhanism ja ilus välimus. Soolaveski / Pipraveski Komplekt Planet eeliseks on eriline kuju ja disain. Alternatiivne toode on kahe veski nii soola ja pipraga Soolaveski / Pipraveski Elektriline.