Logoga huulepalsamid

Firma logoga kvaliteetse huulepalsami leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Huulepalsamid on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks huulepalsamit?

Ettevõtte logoga huulepalsamite valimine on üsna lihtne. Huulepalsameid on Kingivabriku valikus erineva kuju, funkstioonide ja suurusega. Valikus on nii huulepalsami pulgad kui ka näpuga määritavad variandid. Lisaks on ka üks vahva peegliga mudel, mis täidab ühtlasi ka taskupeegli ülesannet. Muidugi on kõik Kingivabriku valikus olevad huulepalsamid dermatoloogiliselt testitud vastavalt Euroopa Liidu nõuetele.
Miks üldse huulepalsamit kasutada? Kuna huuled on üks kõige tundlikumaid piirkondi kehal, neis on enam kui miljon närviotsakest, kuid puudub kaitsemembraam. Lisaks sellele puuduvad huultel higinäärmed, mis on olulised, et nahka niisutada ning nende puudumise tõttu kuivavad huuled kiirelt. Lisaks muudavad higinäärmete ja rasu puudumine huuled väga haavatavaks. Sellest tulenevalt on huuled väga tundlikud eriti külma, tuule ja päikese suhtes. Ainus viis nende kaitsmiseks on kasutades huulepalsamit.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga huulepalsamitele logo?

Firma logoga huulepalsamite valik on lai ja mitmesugune, kuid tehniliselt toodetakse neid kõiki samamoodi. Enamasti on huulepalsamitele võimalik logo lisada tampotrükiga, kasutades ühte kuni kahte erinevat värvi või lisades tootele kristallkleebise, mis on väga soliidne lahendus. Trükitava ala suurus sõltub pinnast: mida ühtlasem ja siledam on toote pind, seda suuremalt saab kujunduse tootele trükkida.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik huulepalsamile logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist huulepalsamit firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks huulepalsamit, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.
Huulepalsam UV Gloss eeliseks on, et huvitav disain ja värvivalik ning hea hind. Huulepalsam Palmo on näpuga määritav vaniljelõhnaline huulepalsam. Huulepalsam Dou Mirror on mugav ja kompaktne kaks ühes huulepalsam ja peegel.