Logoga alkoholivaba kätepuhastusvahend

Logoga näomaskid ja kaitsevahendid

Firma logoga kvaliteetsed kaitsemaskid ja kaitsevahendid leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Tegemist on väga ajakohase kingitusega ning oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite omale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks tekstiilist näomaski või mõnda muud kaitsevahendit?

Kaitsevahendite valik Kingivabriku tootevalikus on mõnusalt lai: valikusse kuuluvad nii kaitsemaskid, visiirid, kaitseprillid, kätepuhastusvahendid kui ka kaitsekindad. Kõige populaarsem toode hetkel ongi just tekstiilist korduvkasutatav ehk pestav näomask, millele on võimalik lisada logo. Maskide tellimisel on oluline võtta arvesse, et ükski mask, millele lisatakse logo ei ole isikukaitsevahend ehk meditsiiniline toode. Sellel on väga lihtne põhjus: sertifikaati omavale kaitsemaskile on keelatud igasuguse lisatrükise teostamine. Olenemata sellest, et meie maskid ei oma sertifikaati, kaitsevad need meid ja meid ümbritsevaid inimesi efektiivselt. Üks meie valikus olevatest maskidest on lausa FFP2 maski vääriline, mis tähendab, et see filtreerib 95% õhust. Teiseks populaarsemaks tooteks on kätepuhastusgeelid ja desinfitseerivad kätepuhastusvahendid. Mõlema puhul saame teha väga personaalseid ja ägedaid lahendusi, et laual seisev pudel poleks üks järjekordne desovahend.

Kuidas lisatakse ettevõtte logo näomaskidele ja kätepuhastusgeelidele?

Näomaskidele ja kätepuhastusgeelidele on erinevaid logo või sümboolika pealekandmise võimalusi. Kaitsemaskide puhul kasutame eelkõige siiditrükki, mille abil trükime logod, mis sisaldavad ühte kuni nelja erinevat värvitooni. Teise võimalusena saab logo maskidele kanda ka transfeertrükiga, mille puhul on võimalik lisada rohkem värve kui neli. Meie soovitus on hoida tagasihoidlikku stiili ja lihtsustada logo võimalusel ühe värvi peale. Kätepuhastusgeelidele ja desinfitseerivatele kätepuhastusvahenditele lisame ühevärvilise kujunduse tampotrükiga või kleebime pudelile ümber kujundatud kleebise, mille puhul värvide hulk ei ole piiratud.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik näomaskidele ja kaitsevahenditele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist kaitsevahendit firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida logoga näomaske või kaitsevahendeid, siis olles valmistanud tuhandeid maske ja katsetanud kümneid erinevaid näidistooteid oskame soovitada järgnevaid.
Korduvkasutatav näomask trükiga on mugav ning soodne ja kvaliteetne valik. Näomaski komplekt 5 filtriga on absoluutselt parim mask valikus, kuhu saab lisada ettevõtte logo või sümboolika, samuti on maskil väga hea kvaliteet ja filtri efektiivsus 95%.