Logoga prillilapp ekraanilapp 17,5 x 14,5cm

Logoga elektroonikatooted

Kvaliteetsed logoga elektroonikatooted leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Kaasaegsed elektroonikatooted on populaarsed ärikingitused ning seepärast oleme valikusse lisanud mitmeid erinevaid, et saaksite leida just sellise kingituse, millest kõige rohkem kasu oleks.

Milliseid logoga elektroonikatooteid kasutatakse ja mis on kõige populaarsemad kingitused?

Elektroonikatooteid kasutatakse nii meenena kui kingitusena erinevatel sündmustel. Kingivabriku elektroonikatoodete all on nii logoga mälupulgad, logoga taskulambid, logoga kellad ja liivakellad kui ka mitmesugused teised elektroonika tooted. Viimaste aastatega on üheks enimtellitavaks toodeteks kujunenud logoga akupangad ja päikeselaadijad. Kuna me kasutame igapäevaselt nutiseadmeid, siis vahvaid ja kasulikke ideid leiab ka valikutest logoga telefoni ja tahvelarvutite tarvikud, logoga Bluetooth kõlarid ja kõrvaklapid ning logoga juhtmevaba laadimine.

Millega peaks arvestama logoga elektroonikatoodete tellimisel?

Soovitame alati küsida meie käest uusi põnevaid ideid, samuti on võimalik näidistega tutvuda enne toote tellimist. Tõsi, arvestama peaks ka sellega, et elektroonika hinnaklass on kõrgem, kui näiteks pastapliiatsite puhul, kuid me saame omalt poolt lisada, et meil on need mõlemad ka kvaliteetsed, sest olgem ausad, toote funktsioonid ja just kvaliteet määravad selle, kas kingituse saaja kasutab seda toodet või liigub see kingitus kiiremas korras sahtli põhja. Miks on ääretult oluline kvaliteet? Oleme kõik kuulnud lugusid akupankadest, mis plahvatavad ja kõlaritest, mis ragisevad – Kingivabrik sääraseid tooteid ei soovita.

Kuidas logoga elektroonikatoodetele logo lisatakse?

Firmakingituste valik on lai ja sellest tulenevalt on erinevatele toodetele võimalik logo lisada väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti paneb trükitehnoloogia viisi paika toote materjal ning toote pind. Kuidas ja kuhu on võimalik kingitustel logo lisada, selle kohta küsige lisainfot e-maili või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et sinna kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.