Logoga kinkekomplekt xmas cozy honey

Logoga tee ja kohvi komplektid

Kvaliteetsed logoga tee ja kohvi komplektid leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Ettevõtte logoga tee ja kohvi komplektid on laia valikuga tootegrupp, mis on mõeldud kinkimiseks erinevatel üritustel ja sündmustel.

Milliste sündmuste puhul kasutatakse firma logoga tee ja kohvi komplekte?

Ettevõtte logoga tee ja kohvi komplekte kasutatakse eelkõige firma jõulupidude kingitustena, aga ka sünnipäeva ja teiste sündmuste puhul. Tee ja kohvi komplektide valikust leiate erinevad kombinatsioonid, mis sisaldavad teed, kohvi, erinevaid karpe, klaase, kruuse ja topse. Kinkekompletide sisu on enamasti juba paigas, kuid mõningate komplektide puhul, eelkõige meie tarnija Römer Präsente puhul, on võimalik komplektide sisu muuta või mõni toode asendada. Juhul, kui soovite midagi komplektis asendada, küsige palun lisainfot e-kirja või telefoni teel.

Millega peaks arvestama ettevõtte logoga tee ja kohvi komplektide tellimisel?

Logoga firma tee ja kohvi kingituste valikus on erinevad komplektid, millesse kuuluvad mitmesugused materjalid ja tooted. Tellimise puhul peaks arvestama, et tee ja kohvi komplektide tarne on võrreldes teiste toodetega veidi pikem ehk 3-4 nädalat. Pikem tarneaeg tuleneb sellest, et lisaks komplektidele logo lisamisele tuleb tooted ka vastavalt sisule komplekteerida. Tarne võtab oluliselt kauem aega, kuna soovime, et toodete pakendid jääksid terveks ning selle jaoks tarnime neid euroalustel.

Lisaks oleks vaja tähelepanu pöörata, et kinkekompletide puhul rakendub Eesti Vabariigis erisoodustumaks ehk üle 10eur+km maksvad kingitused kuuluvad maksustamisele.

Kuidas tee ja kohvi komplektidele logo lisatakse?

Tee ja kohvi komplektide valik on lai ning sellest tulenevalt on toodetele võimalik logo lisada väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti määrab trükitehnoloogia valiku toote materjal ning trükitava toote pind. Erinevate kinkekomplektide puhul kasutame sümboolika lisamiseks järgnevaid lahendusi: graveerimine, UV-trükk, tampotrükk, siiditrükk, kleebis, kristallkleebis või hoopis kaardi ja jõulukaardi lisamine.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik tee ja kohvi komplektidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist firmakingituseks sobilikku tee komplekti või kohvi komplekti valida?

Kui soovid tellida logoga tee või kohvi komplekti, siis aastate jooksul on klientide lemmikuteks osutunud järgmised mudelid.
Teepakk 1,4g on teesõprade lemmik. Teekarp comapo tea on kauni välimusega bamubsest teekarp ning Teekarp Magnetic Lock on pakendatud mugavasse bambuskarpi.