Logoga alumiiniumtops alo rcs 450ml

Logoga plaskud ja metallkruusid

Firma logoga kvaliteetse plasku ehk taskupudeli leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Taskupudelid on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks plasku?

Firma sümboolikaga plasku valimine on üsna lihtne. Otsuse tegemisel on vaja teada soovitavat toote mahutavust ja toote mõõtmeid. Mahutavuse poolest on tooted üsna sarnased, jäävad üldiselt kõik 200ml kanti (mõned mahutavad 175ml ja mõned 237ml). Toote mõõtmed on aga kohati erinevad ja siinkohal peaks arvestama, et plasku mahuks hiljem ka taskusse. Kogemused on näidanud, et jahimeestel on üldiselt suured taskud, kuhu mahub ka suurem plasku. Kui soov on kasutada taskupudelit näiteks matkal või suusareisil, on mugavam kaasas kanda väiksemat toodet.
Plaskude tarneaeg on kuni 2 nädala ning võib varieeruda sõltuvalt konkreetsest mudelist, trükitehnoloogiast ja tellitavast kogusest. Plaskusid kasutatakse enamasti alkohoolsete jookide jaoks, kuid tegelikkuses on see vaid üks võimalus. Plasku oma olemuselt täidab eesmärki, et jooginõu oleks lapik ja seda oleks võimalik taskus kaasas kanda. Sellest tulenevalt saab plaskut kasutada nii spordijookide või ka muude jookide kaasas kandmiseks.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga plaskudele logo?

Firma sümboolikaga plaskude puhul kasutatakse enamasti logo või disaini lisamisel tootele graveerimist, kuna toode ise on metallist. Eranditeks on komplektid, mille puhul on soovitud kujundus võimalik lisada ka pakendile, et kingitus oleks üleandmisel esinduslikum ja edastaks sõnumit.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik plaskudele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist plaskut firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks plaskusid, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.
Plasku Slimmy Flask eeliseks on, et selle mõõtmed on väikesed ja toode mahub ka väiksemasse taskusse.
Plasku Hiphip 175ml on erinevalt teistest plaskudest valmistatud bambusest. Plasku Komplekt Slimmy Flask Set on esinduslik kinkekomplekt roostevabast metallist plasku ja pitsidega.