Logoga lõikelauad ja põlled

Firma logoga kvaliteetse lõikelaua ja põlled leiate Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Lõikelauad ja põlled on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks lõikelauda ja põlle?

Ettevõtte sümboolikaga lõikelaudade ja põllede valimine on üsna lihtne. Kingivabriku valikust leiate nii bambusest, plastikust kui ka puidust erinevate suuruste ja disainiga lõikelaudu. Muidugi on valikus ka eritellimusel valmistatav puidust lõikelaudade valik, mille puhul on toote kuju võimalik ise luua. Eritellimusliku toote puhul tuleb arvestada, et tellimuse miinimumkogus on 100 tükki.
Samuti saab kujundada ka oma põlle ning neid on tootevalikus erinevate lõigete ja laia värvivalikuga. Üks populaarsemaid on põll koos grilltarvikutega, mille jaoks on põllel mitmed taskud. Selline kombinatsioon teeb grillmeistri töö oluliselt lihtsamaks, kui kõik vajalik on koguaeg käeulatuses. Põllele lisaks leiate Kingivabriku valikust kindlasti ka ühe sobiliku kokamütsi.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga lõikelaudadele ja põlledele logo?

Firma logoga lõikelaudade ja põllede valik on lai ning sellest tulenevalt on toodetele võimalik logo lisada väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti määravad trükitehnoloogia toote materjal ning trükitava toote pind. Enamus lõikelaudadele lisatakse logo graveerides, mis annab soliidse ja kvaliteetse tulemuse. Põllede puhul trükitakse logo tavaliselt siiditrükiga ühe kuni nelja värviga, kuid digitrükki kasutades on võimalik trükkida ka täisvärvides. Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik lõikelaudadele ja põlledele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist lõikelauda või põlle firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks lõikelauda või põlle, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ning valinud välja parimad. Võtke meiega ühendust sobiva lahenduse leidmiseks!
Põll Kitab eeliseks on klassikaline disain ja lai värvivalik. Lõikelaud Cheese Board eelisteks on loodussõbralik bambusmaterjal ja ilus disain. Lõikelaud Cheese Board Mini eeliseks on samuti bambus, kuid toode on väiksemate mõõtudega.