Logoga eritellimuslik puidust medal

Logoga medalid, karikad ja klaastahukad

Firma logoga kvaliteetse medali, karika ja klaastahuka leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Medalid, karikad ja klaastahukad on väga esinduslik kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud  erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks medalit, karikat ja klaastahukat?

Ettevõtte logoga medali, karika ja klaastahuka tellimine on üsna lihtne. Medaleid on Kingivabriku valikus ühte tüüpi, kuid seda on võimalik tellida eri mõõtudes, eri värvides, samuti 2D või 3D mudelina. Lisaks eelnevatele võimalustele saab medali kaelapaela kujundada mõlemalt poolt vastavalt soovile. Karikaid ja klaastahukaid on valikus oluliselt rohkem ning valiku tegemise määravad ära kuju, suurus ja disain. Nii medaleid, karikaid kui ka klaastahukaid kasutatakse erinevate spordiürituste ja muude sündmuste auhindade ja meenetena. Kuna antud toodete eesmärgiks on, et sündmustel osalejatele jääks auhind mälestuseks, siis valmistame ka pisema diameetriga ning karpi pakendatud meenemedaleid.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga medalitele, karikatele ja klaastahukatele logo?

Medalite tellimisel on võimalik teha disain 2D või 3D mudelina – selle jaoks tehakse kujunduse kohta eraldi valamu, mille puhul 2D on oluliselt soodsam lahendus. Medalite valmistamisel on võimalik disainida ka medali kaelapael.
Firma logoga karikate ja klaastahukate valik on lai, kuid tehniliselt toodetakse neid kõiki samamoodi. Kuna tooted on klaasist, siis reeglina saab teostada toodetele graveeringu või 3D-graveeringu tahuka sisse.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik medalitele, karikatele ja klaastahukatele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist medalit, karikat või klaastahukat firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks medalit, karikat või klaastahukat, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga tutvunud mitmete erinevate mudelitega ja välja valinud parimad.
Medal Kaelapaelaga eeliseks on erinevad suurused, värvid ning nii 2D kui ka 3D mudeli võimalus. Karikas 3D Puzzlega Kubzle on mänguline lahtivõetav ja kokkupandav kompositsioon või klaasist mudel Karikas Jewel.