Logoga #mälupulk memorama 16gb

Logoga mälupulgad

Firma logoga kvaliteetse mälupulga leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Mälupulgad on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja mahutavusega tooteid, et valiku tegemine oleks võimalikult lihtne.

Mille järgi valida reklaamkingituseks mälupulka?

Ettevõtte logoga sobiva mälupulga valimisel on vaja mõelda, millise mahutavusega peaks mälupulk olema. Klientide kogemus on näidanud, et alla 8 GB mahutavusega mälupulgad on ebapraktiliselt väikesed, kuna andmete maht, mida on vaja liigutada, kasvab aasta-aastalt. Lisaks mahutavusele on valikus erinevatest materjalidest tooted. Omalt poolt soovitame eelkõige puidust või bambusest detailidega tooteid, kuna need näevad kenad välja ning nende materjal on loodussõbralikum. Mälupulkade puhul on oluline tähele panna ka seda, et valikus on nii 2.0 kui ka 3.0 laadimiskiirusega mälupulkasid. Lisaks on võimalik enamus mälupulkadele juba tootmisprotsessis peale kanda soovitud failid, et kauba kättesaamisel oleks see juba valmis kinkimiseks.

Elektroonikatoodete populaarsus on kasvanud just viimaste aastate jooksul, kuna nende valik on muutunud oluliselt mitmekesisemaks ja hinnasõbralikumaks. Kuna elektroonika on saanud meie igapäevase elu osaks, leiab just sellest kategooriast praktilise reklaamkingituse, millele lisada firma sümboolika. Kingivabrik soovitab valiku langetamisel eelistada kvaliteetsemaid tooteid, mis on küll oma hinnalt veidi kõrgemad, kuid leiavad oluliselt rohkem kasutust ning on kauem elujõulised.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga mälupulkadele logo?

Mälupulkade valik on lai ning sellest tulenevalt on erinevatele toodetele võimalik logo lisada väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti panevad trükitehnoloogia valiku paika toote materjal ja kujundatava pinna suurus.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik mälupulkadele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist mälupulka firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks logoga mälupulkasid, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad. Mälupulk Iron Candy eeliseks on huvitav disain, lai värvivalik ning erinevad mälumahud. Mälupulk natura mini 4GB on soodsa hinnaga loodussõbralikust materjalist toode. Mälupulk iron fast 3.0 32GB on kiire andmeta laadmisega ja suure mahtuvusega mälupulk.