Logoga eritellimuslik õlakott subo cross

Logoga teised kotid ja pakendid

Firma logoga kvaliteetsed kotid ja pakendid on väga praktiline kingitus. Oleme Kingivabriku tootevalikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale kõige sobivama.

Mille järgi valida reklaamkingituseks kotte ja pakendeid?

Ettevõtte logoga teiste kottide ja pakendite valimine on üsna lihtne. Siia toote kategooriasse kuuluvad sellised tooted nagu: kosmeetikakotid, vöökotid, ülikonnakotid, veekindlad kotid ja piknikukorvid. Kõik nimetatud kotid täidavad kindlat eesmärki, kuid üheks populaarsemaks on kahtlemata veekindlad kotid. Nende kasutusvõimalused on väga mitmekülgsed, sobides erinevatesse valdkondadesse ja olukordadesse. Peamiselt leiavad veekindlad kotid kasutust matkadel, kalastamisel, veespordis jne. Veekindel kott ei tähenda kohe, et sellega peab ujuma, kuid see on abiks olukorras, kui on palju sademeid, et hoida olulisi asju kuivana.
Teiseks populaarseks tooteks on kosmeetikakotid, mida kasutatakse igapäevaselt näiteks trennis käies või hoopis reisimisel. See on väga mugav viis kuidas oma igapäevased kosmeetika- ja hügieenitarbed kompaktselt koos hoida. Kuna tegemist on laialdaselt kasutust leidva tootega, siis sobib see suurepäraselt ka reklaamkingituseks. Üsna populaarne on ka ettevõtte sümboolikaga ülikonnakott – seda ilmselt tänu sellele, et Eestis on tulenevalt meie traditsioonilisest tantsupeost väga palju erinevaid tantsugruppe, kuid kindlasti kasutatakse seda ka riiete reisile kaasa võtmiseks.

Kuidas tehakse kottidele trükk?

Firma sümboolikaga kottidele trükitakse logo enamasti siiditrükiga, kasutades ühte kuni nelja erinevat värvi. Täisvärvides kujunduse trükkimiseks kasutatakse digitaalset transfer või siidi tranfer trükki. Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik kottidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist kotti firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks teisi erinevaid praktilisi kotte, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.
Vöökott Parkbag eeliseks on soodne hind ja kasutusmugavus. Veekindel Kott on oma nimetusele vastavalt veekindel ning Kosmeetikakott Travelmate on hea mahutavusega kott pesuvahendite kaasas kandmiseks.