Logoga tindipliiats bolt

Logoga tindipliiatsid

Firma logoga kvaliteetse tindipliiatsi leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Tindipliiatsid on väga praktiline kingitus ning sellega on väga mugav kirjutada. Oleme lisanud tootevalikusse erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks tindipliiatsit?

Sobiva tindipliiatsi või tindipliiatsi komplekti valimisel on vajalik otsustada, kas eelistatakse sinise või musta värvi tindiga mudelit. Samuti tuleb valida, kas soovitakse plastikust või metallist korpusega kirjutusvahendit.

Ettevõtte sümboolikaga kirjutusvahendid on reklaamkingituste maailmas kõige levinum ja aegade algusest peale valikus olnud tootegrupp. Vaatamata sellele, et aeg on edasi liikunud ja kasutusele on tulnud digitaalsed lahendused, ei ole muutunud kirjutusvahendite vajadus. Vastupidiselt võib statistikast näha, et alates 21. sajandist on nii kirjutustarvete kui ka märkmike müük aastast aastasse oluliselt kasvanud.

On oluline ära märkida, et pakume tindipliiatsite valikus vaid uusi mudeleid, mis ei ole pikalt lattu seisma jäänud. Miks see on oluline? Nii väldime olukorda, et tellitud tooted on ajaga ära kuivanud ning neid ei ole võimalik otstarbe päraselt kasutada.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga tindipliiatsitele logo?

Tindipliiatsitel, nagu ka teistel kirjutusvahenditel, on üldiselt kaks erinevat logo pealekandmise võimalust. Tampotrükiga trükitakse värvilised logod plastikust korpusega mudelitele ning graveeringuga tehakse logod üldiselt metallist korpusega mudelitele. Uue trükivõimalusena on lisandunud digitrükk, mille abil on võimalik trükkida täisvärvides kujundusi.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik tindipliiatsitel logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist tindipliiatsit firmakingituseks valida?

Oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid tindipliiatseid ja välja valinud parimad. Oskame soovitada reklaamkingituseks kõige paremini sobivat toodet vastavalt iga kliendi vajadustele. Tindipliiatsit Bono iseloomustab kaunis esinduslik disain. Tindipliiats Elise eeliseks on erk värvivalik ning Tindipliiats Bolt on soodsam toode, mis sobib hästi tasuta jagamiseks.