Logoga bucket hat vinga baltimore

Logoga kindad, mütsid ja sallid

Firma logoga mütsid, sallid ja kindad leiate Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Kindad, müts ja sall logoga on väga praktilised kingitused, mida kasutatakse erinevate ürituste ja sündmuste korraldamisel. Oleme lisanud valikusse erineva hinnaklassi ja kvaliteediga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks kindaid, mütse ja salle?

Ettevõtte logoga kinnaste, mütside ja sallide valimine on üsna lihtne. Kingivabriku valikust leiate mütse, tutimütse, kootud mütse, kindaid, nutikindaid, fliissalle, kootud salle ja ka kaelarätikuid. Toodetele on iseloomulikud erinevad disainid, funktsioonid ja materjalid, mille vahel valida. Üks huvitavamaid tooteid on fännisall, mille puhul kootakse või trükitakse kujundus kogu salli ulatuses salli mõlemale poolele, mis teeb sellest väga eristuva ja omapärase reklaamkingituse. Väga populaarseks tooteks on viimasel ajal nutikindad, mis võimaldavad kasutada puutetundlikke ekraane ilma, et peaks kindad käest võtma.

Kuidas lisatakse kinnastele, mütsidele ja sallidele logo?

Trükk mütsile, sallile või kinnastele sõltub tooriku materjalist ja trükitavast disainist. Puuvillast toodetele trükitakse ühe kuni nelja värvi puhul siiditrükiga ning täisvärvides kuumpresstrükiga või tikkides. Tikkimise puhul on oluline saata meile logo vektor formaadis ja täpsustada, kui suurelt logo tootele soovitakse, sest tikandi puhul määrab hinna pistete arv. Osadele mütsidele, mille kudum on väga paks, ei saa ei trükkida ega tikkida ja sellest tulenevalt lisatakse logo etiketina.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik mütsidele, kinnastele ja sallidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist reklaamkingitust mütsi, salli või kinnast valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks mütsi, salli või kindaid, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja valinud välja parimad.
Müts väga lai värvivalik eelisteks on lai värvivalik ja klassikaline disain. Nutikindad Tacto eeliseks on, et nendega saab nutiseadmeid kasutada ilma kindaid käest võtmata või hoopis stiilne Sall Kudumiga.