Logoga kinkekomplekt gallant

Logoga kirjutusvahendite komplektid

Firma logoga kvaliteetse kirjutusvahendite komplekti leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Tegemist on väga praktilise kingitusega ning oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite omale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks kirjutusvahendite komplekti?

Sobiliku kirjutusvahendite komplekti leidmiseks on valikus erinevad tooted nagu pastapliiatsite komplektid, joonistustarvete komplektid, pliiatsite komplektid, harilike pliiatsite komplektid ja muudest kirjutusvahenditest koosnevad komplektid. Meelepärast komplekti valides on oluline jälgida, et see sisaldaks soovitud kirjutusvahendit. Lisaks eelnevatele komplektidele leiab valikust ka hulga erinevaid laserpointerite komplekte. Ettevõtte sümboolikaga kirjutusvahendid on reklaamkingituste maailmas kõige levinum ja aegade algusest peale valikus olnud tootegrupp. Vaatamata sellele, et aeg on edasi liikunud ja kasutusele on tulnud digitaalsed lahendused, ei ole muutunud kirjutusvahendite vajadus. Vastupidiselt võib statistikast näha, et alates 21. sajandist on nii kirjutustarvete kui ka märkmike müük aastast aastasse oluliselt kasvanud.

Juhul, kui teile pakub huvi mõne kindla tootja, nagu näiteks Parkeri kirjutusvahendite tootevalik, siis küsige meie käest lisainfot. Kuigi nende tooteid ei ole meie veebilehe valikus, saame neid siiski teile pakkuda. Kuna aga Parkeri pliiatsite valikus on eelkõige metallist mudelid, tuleb logo graveerida. Selle tulemusel tuleb välja kirjutusvahendi alusmaterjal, kuna need ei ole toodetud eesmärgiga, et logosid graveerida, ei ole alusmaterjali värv teada. Trükk aga kulub metallist pliiatsite pealt kiirelt maha ja seda me ei soovita. Sellele vaatamata leiame kindlasti erilahenduse ja võimaluse, kuidas teie soovid ja unistused täita!

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga kirjutusvahendite komplektidele logo?

Logoga kirjutusvahendite komplektidel, nagu ka teistel kirjutusvahenditel, on üldiselt kaks logo pealekandmise võimalust. Tampotrükiga trükitakse värvilised logod plastikust mudelitele ning graveeringuga tehakse logod üldiselt metallist korpusega mudelitele. Uue trükivõimalusena on lisandunud digitrükk, mille abil on võimalik trükkida täisvärvides kujundusi.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik kirjutusvahendite komplektidel logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist kirjutusvahendite komplekti firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida logoga kirjutusvahendite kinkekomplekti, siis aastate jooksul on klientide lemmikuteks osutunud järgmised mudelid.
Kirjutusvahendite Komplekt Alucolori metallist karpi kuuluvad enim kasutatavad kirjutusvahendid ehk pastapliiats ja mehaaniline pliiats. 
Kirjutusvahendite komplekt Tekina eeliseks on lai valik erinevaid joonistustarbeid ja esinduslik karp. Pastapliiatsite komplekt Quercus on soliidses korgist valmistatud kinkekarbis.