Logoga niisked salvrätid dellea

Logoga salvrätikud

Firma logoga salvrätikud leiate Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Salvrätikud logoga on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida firma logoga salvrätikuid?

Ettevõtte sümboolikaga salvrätikute valimine on üsna lihtne. Kingivabrikust leiate nii tavalisi nuuskamiseks mõeldud salvrätte, kui ka niiskeid puhastamiseks mõeldud salvrätte. Tavalised salvrätikud sisaldavad pakendis kümmet pisikest ja pehmet salvrätikut. Niiskeid salvrätikuid on saadaval nii plastikkonteineris kui ka kilepakendis. Plastikkonteineris on 30 niisket salvrätikut ja kilepakendis 10 niisket salvrätikut. Niiskeid salvrätikuid kasutatakse enamjaolt autos või kontorilaual, et puhastada tekkinud plekke ja mustust või käsi. Kuna niisked salvrätid on igapäevane toode paljude inimeste jaoks, siis on tegemist ka suurepärase reklaamikandjaga. Nuuskamiseks mõeldud salvrätte on hea mõte tellida näiteks enne sügist ning siis üks suur kauss kontoris neid täis kuhjata, et need oleksid kättesaadavad nii töötajatele kui ka külalistele ja klientidele.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga salvrätikutele logo?

Firma sümboolikaga salvrättidele saab logo lisada kahel viisil. Üheks võimaluseks logo lisamisel on lisada toote pakendi ümber või toote pakendi peale kujundatud kleebis. Teine võimalus on logo pakendi peale trükkida, mille puhul kasutatakse tampotrüki meetodit, trükkides iga värvi eraldi. Kilepakendite puhul tuleb arvestada, et trükkida on võimalik vaid ühe värviga.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik salvrättidel logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist salvrätti firma kingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks salvrätte, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja valinud välja parimad.
Salvrätikud Sneezie eeliseks on väike ja taskusse mahtuv pakend. Niisked Salvrätid Dellea eeliseks on, et nendega saab puhastada plekke või hoopis taasukasutatav toode Salvrätikud taaskasutatavas bambuskarbis.