Logoga parkimiskellad

Firma logoga kvaliteetsed parkimiskellad leiate Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Parkimiskellad on väga populaarne kingitus, mistõttu oleme valikusse lisanud erineva hinna ja kujuga tooteid, et otsuse tegemine oleks võimalikult lihtne.

Mille järgi valida firma logoga parkimiskella?

Ettevõtte logoga sobiliku parkimiskella valimisel on vaja otsustada, kas toode võiks täita lisaks aja märkimisele ka mõnda teist funktsiooni. Üheks populaarseks tooteks on plastikust valmistatud kell, mis omab kaabitsat ning võimaldab puhastada jäätunud klaase. Lisaks on võimalik valik langetada lähtuvalt toote materjalist, milleks võib olla plastik, papp/kartong või vineer. Vineerist parkimiskell on Eestis valmistatud toode, mis on väga omapärane ning sealjuures ka loodussõbralik. Antud toodet on võimalik tellida kahte varianti ehk tavalisest vineerist või lennukivineerist, millest viimane on õhem. Samuti võib sobiva toote leidmisel olla määravaks parkimiskella trükiala suurus, millest suurim on papist/kartongist kelladel, võimaldades trükkida kujunduse kogu toote ulatuses, andes parkimiskellale täpselt sellise visuaali nagu on soovitud. Viimati kirjeldatud parkimiskellad on Parkimiskell Ruut ja Parkimiskell Ümar.

Kuidas lisatakse parkimiskelladele logo?

Parkimiskellade valik ei ole küll väga lai, kuid siiski lisatakse erinevatele toodetele logo väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti panevad trükitehnoloogia valiku paika toote materjal ja kujundatava pinna suurus.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on parkimiskelladele võimalik logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et logo on võimalik lisada sinna, kus see nähtaval on.
Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta saad soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist parkimiskella firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida logoga parkimiskella, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.
Parkimiskell Park & Scrap on eelnevalt mainitud parkimiskell, millel on lisafunktsiooni täitev kaabits klaaside puhastamiseks. Loodussõbralikumaks valikuks on Parkimiskell Vineerist ning kõige laiemalt levinud kellaks on Parkimiskell Packcard.