Logoga pealamp

Logoga taskulambid

Firma logoga kvaliteetse taskulambi leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Ettevõtte logoga taskulamp on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja funktsioonidega tooteid, et valiku tegemine oleks võimalikult lihtne.

Mille järgi valida reklaamkingituseks taskulampi?

Ettevõtte logoga taskulambi valimisel tuleb otsustada, millise suuruse ja funktsioonidega toodet soovitakse. Valikus on tavalised taskulambid, matkalambid, pealambid, päikeselaadijaga lambid jne. Lisaks on muidugi oluline ka see, kui hästi taskulamp valgustab. Selle välja selgitamiseks palume meile kirjutada või helistada, et saaksime saata teile vajalikes tingimustes katsetamiseks näidised.

Elektroonikatoodete populaarsus on kasvanud just viimaste aastate jooksul, kuna nende valik on muutunud oluliselt mitmekesisemaks ja hinnasõbralikumaks. Kuna elektroonika on saanud meie igapäevase elu osaks, leiab just sellest kategooriast praktilise reklaamkingituse, millele lisada firma sümboolika.
Kingivabrik soovitab valiku langetamisel eelistada kvaliteetsemaid tooteid, mis on küll oma hinnalt veidi kõrgemad, kuid leiavad oluliselt rohkem kasutust ning on kauem elujõulised. Aastate jooksul oleme kuulnud erinevaid elektroonikatoodetega seotud probleeme nagu näiteks süttivad või plahvatavad akupangad. Oma valikus oleme sellised tooted välistanud ning pakume vaid töökindlaid tooteid, mille välja arendamisel on arvestatud sarnaste juhtumite vältimisega.

Kuidas lisatakse ettevõtte logo taskulampidele?

Taskulampide valik on lai ning sellest tulenevalt on erinevatele toodetele võimalik logo lisada väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti panevad trükitehnoloogia valiku paika toote materjal ja kujundatava pinna suurus. Tulenevalt toote spetsiifikast teostame taskulampidele logo kandmise enamasti graveerimismeetodil.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik taskulampidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist taskulampi firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks logoga taskulampe, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad. Taskulamp Quattro eeliseks on hea valgustusvõimekus, mille tagavad 9 led valgusallikat. Taskulamp Vision on üks väiksemaid omasuguste seas ning mahub mugavalt taskusse. Matkale võtmiseks on meil väga kvaliteetne ja hea valgustusega Taskulamp gear x 1000 lumen.