Logoga mehaaniline harilik pliiats parker jotter stainless steel pencil

Logoga parker

Firma logoga kvaliteetse parker pastaka leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Graveeringuga parker pastapliiats on väga kvaliteetne ja luksuslik ärikingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga mudeleid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks parkeri pastapliiatsit?

Firma logoga parker pastaka valikul on kõige olulisem otsustada, kas soovitakse pastapliiatsit, tindipliiatsit või sulepead. Lisaks on võimalik valida ka komplektide vahel, kus on 2 erinevat parkeri toodet ühes karbis. Tindi värv on kõikidel parkeri pliiatsite sinine. Ettevõtte sümboolikaga kirjutusvahendid on reklaamkingituste maailmas kõige levinum ja aegade algusest peale valikus olnud tootegrupp. Parkeri pliiatsid on kindlasti kõige kvaliteetsemad ja nõutumad kirjutusvahendid, mida kinkida töötajatele, klientidele ja koostööpartneritele. Vaatamata sellele, et aeg on edasi liikunud ja kasutusele on tulnud digitaalsed lahendused, ei ole muutunud kirjutusvahendite vajadus. Vastupidiselt võib statistikast näha, et alates 21. sajandist on nii kirjutustarvete kui ka märkmike müük aastast aastasse oluliselt kasvanud.

Kuidas lisatakse logoga parker pastakale logo?

Parker pastakate puhul kanname ettevõtte sümboolika peale ainult graveeringuga, sest see on kõige kvaliteetsem ja kauakestvam logo pealekandmise viis. Trükki on võimalik küll teostada ka parkeri pastapliiatsitele, aga kuna soovime oma klientidele püsivaid ja häid lahendusi, siis seda me antud toodete puhul trükki ei paku.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik pastakatele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist parker pastakat reklaamkingituseks valida?

Kui soovid tellida logoga parker pastapliiatseid, siis aastate jooksul on klientide lemmikuteks osutunud järgmised mudelid.
PASTAPLIIATS PARKER JOTTER ORIGINAL CLASSIC eeliseks on tema soodne hind ja luksuslik välimus.
SULEPEA PARKER URBAN MUTED BLACK FOUNTAIN eeliseks on see, et komplekt sisaldab väga kõrge kvaliteediga parkeri sulepead kaunis kinkekarbis. Enim tellitud mudel, mis on väga stiilne, kvaliteetne kuid samas tagasihoidlik on PASTAPLIIATS PARKER JOTTER BOND STREET BLACK BP.