Logoga värvipliiatsite komplekt duo

Logoga värvipliiatsid ja markerid

Firma logoga kvaliteetse värvipliiatsi või markeri leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Värvipliiatsid ja markerid on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks värvipliiatsit või markerit?

Sobiliku värvipliiatsi ja markeri leidmiseks on valikus erinevad tooted nagu näiteks joonistustarvete komplektid, värvipliiatsite komplektid, markerid ja rasvakriidid. Komplektide puhul on oluline otsustada selle kasuks, mis sisaldab teile sobilikku kirjutusvahendit. Ettevõtte sümboolikaga kirjutusvahendid on reklaamkingituste maailmas kõige levinum ja aegade algusest peale valikus olnud tootegrupp. Vaatamata sellele, et aeg on edasi liikunud ja kasutusele on tulnud digitaalsed lahendused, ei ole muutunud kirjutusvahendite vajadus. Vastupidiselt võib statistikast näha, et alates 21. sajandist on nii kirjutustarvete kui ka märkmike müük aastast aastasse oluliselt kasvanud.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga värvipliiatsitele ja markeritele logo?

Logoga värvipliiatsitele ja markeritele saab logo lisada kahel viisil. Üks neist on tampotrüki meetod, millega trükitakse ühe kuni nelja värviga värvilised logod peamiselt plastikust toodetele. Teine võimalus on graveerimine, mida kasutatakse logode tegemiseks puidust korpusega värvipliiatsitele. Mõlemad variandid on üsna populaarsed ja annavad igati ilusa tulemuse. Kahe meetodi vahel valimisel saame jagada nõu ja selgitada nende tugevusi lähemalt.

Uue meetodina on lisandunud digitrükk, mille abil on võimalik trükkida täisvärvides kujundusi. Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik pliiatsitele ja markeritele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel.  Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist värvipliiatsit või markerit firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks värvipliiatseid või markereid, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.
Markerid Colore eeliseks on komplektis olevate markerite lai värvivalik ja soodne hind.
Joonistustarvete Komplekt Genio eeliseks on lai valik erinevaid joonistustarbeid ja esinduslik karp. Värvipliiatsite Komplekt Duo pakub suure värvivaliku värvipliiatseid.