Logoga märkmepaberi komplekt memoff

Logoga kodu- ja kontorikaubad

Kvaliteetsed logoga kodu- ja kontorikaubad leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Ettevõtte logoga kodu- ja kontorikaubad on laia valikuga tootegrupp ning oleme selle alla lisanud nii tooteid, mis sobivad nii toredateks kingitusteks kui meeneks.

Millised kodukaubad ja kontorikaubad on populaarsed ning kus neid kasutatakse?

Kodutarbeid kasutatakse tihti töötajate sünnipäeva puhul ja ärikingitusena ettevõtete poolt, kes tegelevad erinevate kodus kasutatavate toodete või toidu müümisega. Populaarseteks kodukaupadeks on näiteks logoga köögitarvikud ja söögiriistad ning teised logoga tooted koju ja kontorisse. Kontorikaubad, mida sagedasti kingitakse on logoga kontoritarbed, logoga firmakalendrid, logoga teibid ja pakketeibid, logoga vihmavarjud ja vihmakeebid, logoga lõikelauad ja põlled, logoga soolaveskid ja pipraveskid, logoga märkmikud, mapid ja kalendermärkmikud, logoga reklaamstendid ja roll upid, logoga surfilipud ja telgid, logoga näomaskid ja kaitsevahendid, logoga taimed ja aiatarbed ning logoga märkmepaberid.

Millega peaks arvestama firma logoga kodu- ja kontorikaupade tellimisel?

Kuna firma logoga kodu- ja kontorikaubad on kingitused, mida kasutavad eelkõige ettevõtte töötajad, kas kodus või kontoris, siis soovitame kindlasti valida kvaliteetsed tooted ning sellised, mis omavad mitut funktsiooni, mõnede toodete puhul saab olla päris loominguline. Teinekord annavadki need tooted kõige rohkem tagasisidet, mis pole niivõrd tavalised ja pakuvad mõningaid uusi ja lahedaid omadusi. Samas on kodu- ja kontorikaubad väga praktilised ning neid on alati tore kingituseks saada, olgu selleks köögitarvikud või kalendrid.

Kuidas logoga kodu- ja kontorikaupadele logo lisatakse?

Kodu- ja kontorikaupade valik on lai ja sellest tulenevalt on erinevatele toodetele võimalik logo lisada väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti määrab trükitehnoloogia toote materjal ning selle trükitava toote pind. Kuidas ja kuhu on võimalik kingitustel logo lisada, selle kohta küsige lisainfot e-maili või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.