Logoga joogipudel clear 800ml

Logoga joogipudelid

Firma logoga kvaliteetse joogipudeli leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Joogipudelid on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks joogipudelit?

Ettevõtte sümboolikaga joogipudeli valimine on üsna lihtne. Valiku tegemisel on oluline valida meeldiv tootedisain, materjal, toote mahutavus ja värv. Palju meediakajastust saanud BPA-vabad joogipudelid on olemas ka Kingivabriku valikus ning võime uhkusega kinnitada, et seda tiitlit kannavad kõik meie joogipudelid. Samuti leiate mitmeid erinevaid klaasist joogipudeleid. Joogipudelite tarneaeg on kuni 2 nädalat, mis sõltub konkreetsest mudelist, trükitehnoloogiast ja tellimuse kogusest. Joogipudelid on populaarsust kogunud viimasel ajal seepärast, et aina rohkem inimesed ei soovi kasutada ühekordseid joogipudeleid. Korduvkasutavate joogipudelite kasutamine vähendab suurel hulgal plastikust tekkivat reostust. Enamjaolt tellivad joogipudeleid erinevad spordiürituste korraldajad, spordiklubid ja ka paljud ettevõtted, kes propageerivad oma töötajate seas igapäevast vee tarbimist, mis on ülimalt oluline, et hoida oma keha veetaset normis.

Kuidas lisatakse firma logoga joogipudelitele logo?

Firma logoga joogipudeli puhul kasutatakse enamasti tampotrükki ja siiditrükki. Tampotrükk võimaldab trükkida toote ühe külje peale ühe kuni nelja värviga. Siiditrükiga saab trükkida silindrikujulisele tootele ümber toote, piiranguks on, et kasutada saab vaid ühte värvi. Aga ka sellele on tänaseks lahendus olemas ja uus digitrüki lahendus võimaldab trükkida enamus joogipudelitele ümber toote täisvärvides.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik joogipudelitele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist joogipudelit firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks joogipudelit, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erineva mudeleid ja välja valinud parimad. Joogipudel Clear eeliseks on 800 milliliitrine mahutavus ja kena disain. Joogipudel Utah Klaas eeliseks on materjal ehk klaas ning lai värvivalik. Laialdasemaks jagamiseks sobib soodsam Joogipudel Utah.