Logoga prillilapp ekraanilapp 17,5 x 14,5cm

Logoga telefoni ja tahvelarvutite tarvikud

Firma logoga kvaliteetsed telefoni ja tahvelarvutite tarvikud leiate Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Telefoni ja tahvelarvutite tarvikud on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja funktsioonidega tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks telefoni ja tahvelarvutite tarvikuid?

Ettevõtte logoga telefoni ja tahvelarvutite tarvikute valimine ei ole lihtne, kuna võimalusi on seinast seina. Oleme pakutavate toodete kogust antud kategoorias vähendanud, et valiku tegemist veidikenegi lihtsamaks muuta. Aastate jooksul on populaarseteks toodeteks kujunenud erinevad telefonihoidjad nii telefoni mugavamaks ja turvalisemaks käes hoidmiseks kui ka autos kasutamiseks. Lisaks on menu saatnud ka ekraanipuhastajaid ja teisi sarnaseid tooteid.

Elektroonikatoodete populaarsus on kasvanud just viimaste aastate jooksul, kuna nende valik on muutunud oluliselt mitmekesisemaks ja hinnasõbralikumaks. Kuna elektroonika on saanud meie igapäevase elu osaks, leiab just sellest kategooriast praktilise reklaamkingituse, millele lisada firma sümboolika.
Kingivabrik soovitab valiku langetamisel eelistada kvaliteetsemaid tooteid, mis on küll oma hinnalt veidi kõrgemad, kuid leiavad oluliselt rohkem kasutust ning on kauem elujõulised. Aastate jooksul oleme kuulnud erinevaid elektroonikatoodetega seotud probleeme nagu näiteks süttivad või plahvatavad akupangad. Oma valikus oleme sellised tooted välistanud ning pakume vaid töökindlaid tooteid, mille välja arendamisel on arvestatud sarnaste juhtumite vältimisega.

Kuidas lisatakse ettevõtte logo telefoni ja tahvelarvutite tarvikutele?

Telefoni ja tahvelarvutite tarvikute valik on lai ning sellest tulenevalt on erinevatele toodetele võimalik logo lisada väga erinevate trükitehnoloogiatega. Enamasti panevad trükitehnoloogia valiku paika toote materjal ja kujundatava pinna suurus.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik telefonide ja tahvelarvutite tarvikutele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist telefoni ja tahvelarvuti tarvikut firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks logoga telefoni ja tahvelarvutite tarvikuid, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.

Telefonihoidja Popsocket on praktiline ja huvitava disainiga ning seda on võimalik tellida koos autohoidjaga. Laptopi jalad /alus eeliseks on looduslik materjal ja kasutajamugavus. Prillilapp ekraanilapp ümbertöödeldud 18 x 15cm on praktiline ja mitmeotstarbeline reklaamkingitus, mis on valmistatud ümbertöödeldud materjalidest.