Logoga joogikõrred 3tk

Logoga joogikõrred

Firma logoga kvaliteetsed joogikõrred leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Joogikõrred on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks joogikõrsi?

Ettevõtte sümboolikaga joogikõrre valimine on üsna lihtne. Valiku langetamisel on vaja otsustada sobiva toote materjali ja disaini kasuks. Tootevalikus on näiteks bambusest, metallist, kartongist ja klaasist joogikõrsi. Lisaks tuleks jälgida, et joogikõrs oleks komplektis koos puhastusharjaga, et kõrte puhastamine oleks lihtne ja efektiivne. Joogikõrsi kasutatakse nii kodus kui ka söögikohtades, kuid siiani on kasutusel olnud peamiselt plastikust ühekordsed joogikõrred. Inimeste harjumused on muutumas korduvkasutatavate alternatiivide suunas, et tekiks vähem prügi ja reostust. Viimastel aastatel on populaarseks muutunud just bambusest ja pilliroost joogikõrred, mis on väga ilusad ja täidavad oma eesmärki väga hästi. Eelnevalt mainitud materjalide puhul tuleb meeles pidada, et tegemist on käsitööga ning kõrred ei ole kõik ühe ja sama kuju ning diameetriga. Joogikõrte tarneaeg on kuni 2 nädalat, mis sõltub konkreetsest mudelist, trükitehnoloogiast ja tellitavast kogusest.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga joogikõrtele logo?

Firma logoga joogikõrte puhul trükitakse sümboolika enamasti toote pakendile või kotile, kasutades selleks siiditrüki meetodit. Lisaks on võimalik logo kõrrele lisada ka näiteks graveerides.

Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik joogikõrtele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist joogikõrt firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks joogikõrsi, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.
Joogikõrs Bambus Natural Straw on loodussõbralikust materjalist ja tootega on kaasas ka puhastushari. 
Joogikõrs Cold Straw on valmistatud metallist ja tootega on kaasas puhastushari. Joogikõrred 3tk, sisaldab lisaks roostevaba terasest kolmele joogikõrrele ka puhastusharja, mis on omakorda pakendatud puuvillasesse kotikesse.