Logoga kinkekomplektid

Firma logoga kvaliteetsed kinkekomplektid leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Logoga toodete kingipakid sobivad hästi näiteks jõulukingituseks töötajatele ja koostööpartneritele või sünnipäevakingituseks töötajale. Valikus on mitmeid eelkomplekteeritud kinkekomplekte, kuid võimalik on kokku panna ka kinkekomplekt kliendi soovitud toodetest.

Praktilised logoga kinkekomplektid

Kingivabriku valikus on mitmeid eelkomplekteeritud logoga kinkekomplekte, mis sobivad mitmeteks tähtpäevadeks. Komplektide koostamisel on arvesse võetud toodete praktilisust, nii sobivad need väga erinevatele inimestele ning igaüks tunneb kingipakki saades rõõmu ja leiab seal olevatele toodetele kasutust.
Logoga kingipakid koosnevad põhitootest ja lisatoodetest. Põhitoode on võimalik valida Kingivabriku tootevalikust ning sellele on võimalik lisada ettevõtte logo või bränding. Hästi sobivateks toodeteks arvestades väga erinevaid saajaid on näiteks kruusid ja termosed või köögis kasutusel olevad tarvikud ja tööriistad nagu näiteks lõikelauad, soola- ja pipraveskid, pudeliavajad ja palju muud.
Lisatoodeteks on kinkekomplektides Eesti väiketootjate toodang: erinevad joogid, moosid ja maiustused, mis leiavad praktilist kasutust ning pakuvad põnevaid maitsenaudinguid. Ühtlasi toetame see läbi Eesti väiketootjaid ning kinkekomplekti saajal on võimalus avastada uusi kodumaiseid tooteid.
Mõningatel juhtudel on võimalik komplektide sisu muuta või mõni toode asendada. Juhul, kui soovite midagi komplektis asendada, küsige palun lisainfot e-kirja või telefoni teel.

Kuidas toimub logo lisamine toodetele?

Unikaalsed kinkekomplektid on pakendatud neutraalsesse pakendisse. Kinkekomplektis olevatele toodetele on võimalik lisada firma logo või sõnumiga kleebis. Kinkekomplekti põhitootele on võimalik lisada firma logo või sõnum erinevate trükitehnoloogiate, kleebiste või graveerimise abil. Kõige sobivam lahendus sõltub toote pinnast ja materjalist ning logo või sõnumi suurusest.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik kinkekomplektidel logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Kui soovid oma töötajatele või koostööpartneritele valmistada erilist kinkepakki, siis küsi julgelt Kingivabrikust pakkumist. Vastavalt kliendi soovile komplekteerime kõik vajaliku ja läheneme igale projektile personaalselt ja professionaalselt. Meil on 10 aastane kogemus logoga kingituste valmistamisel.