Logoga eritellimuslik rinnamärk bambusest

Logoga rinnamärgid

Firma logoga kvaliteetsed rinnamärgid leiad Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Rinnamärgid on väga praktiline kingitus ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite sobiva.

Mille järgi valida reklaamkingituseks rinnamärki?

Ettevõtte sümboolikaga rinnamärkide tellimine on üsna lihtne. Rinnamärke on Kingivabriku valikus erinevate suuruste ja funktsioonidega. Suurustest on kõige enam levinud 38mm ja 59mm diameetriga rinnamärgid. Lisafunktsioone on rinnamärkidel mitu: tavaline haaknõelaga kinnituv rinnamärk, pudeliavajaga rinnamärk, magnetiga rinnamärk, helkiv rinnamärk ja helkur rinnamärk. Rinnamärkide valmistamine on üsna lihtne, kuid vajab spetsiaalseid masinaid ja veidi aega. Rinnamärkide tegemiseks vajalikud masinad on Kingivabriku kontoris olemas ning tänu sellele on neid võimalik valmistada väga lühikese ooteajaga. Rinnamärk on toode, mis on valikus juba kümneid aastaid, kuid on endiselt populaarne tänu huvitavatele lisavõimalustele. Näiteks on viimasel ajal väga menukad helkur rinnamärk või helkiv rinnamärk. See on väga vahva alternatiiv nii tavalisele rinnamärgile kui ka tavalisele helkurile.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga rinnamärkidele logo?

Firma logoga rinnamärkide valik on suur, kuid tehniliselt toodetakse neid kõiki samamoodi. Esmalt valmistatakse kujundus, seejärel prinditakse see paberile. Paberil olev ringikujuline kujundus lõigatakse spetsiaalse lõikuriga välja. Kui see on tehtud, siis pannakse rinnamärkide pressi abil kokku paberil olev kujundus, kattekile ja kaks metallplaati, mis kõik kokku moodustavadki valmis rinnamärgi.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik rinnamärkidele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist rinnamärki firmakingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks rinnamärki, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.
Rinnamärk klassikaline nõelaga 38/59mm eeliseks on soodne hind ja kiire tarne. Rinnamärk Helkiv Oreflectors eeliseks on esinduslik disain ja suur värvivalik ning helkuri standardile vastav toode on Helkur-Rinnamärk Oreflectors 55mm.