Logoga eritellimuslik plätud / sussid

Logoga sussid ja plätud

Firma logoga sussid ja plätud leiate Kingivabriku mitmekülgsest tootevalikust. Logoga sussid ja logoga plätud on väga praktilised kingitused ning seepärast oleme valikusse lisanud erineva hinna ja disainiga tooteid, et leiaksite endale sobiva.

Mille järgi valida firma logoga susse ja plätusid?

Ettevõtte sümboolikaga susside ja plätude valimine on üsna lihtne. Kingivabrikust leiate erinevaid mudeleid, mis pakuvad võimalust valida nii värvide kui ka kujunduslahenduste vahel. Plätude puhul pakume lisaks ühele standardlahendusele kolme erinevat eritellimuslikku mudelit, mis on valmistatud ühe-, kahe- või kolmekihilisest vahtplastist ning rihmad PVC-st. Eritellimuslike plätude puhul on mitmeid kujundamise võimalusi, kuid tuleb arvestada, et tellimise miinimumkogus on 500 paari suuruse kohta. Kui selline kogus on liiga suur, siis soovitame teha valiku laokauba hulgast, mida saab tellida ka väiksemas koguses.  Paraku on sellisel juhul võimalik kujundada vaid rihmad, samas kui eritellimuslike plätude puhul saab kujundada kogu toote.

Kuidas lisatakse ettevõtte logoga sussidele ja plätudele logo?

Firma sümboolikaga plätude rihmadele trükitakse logo tampotrüki meetodil iga värv eraldi. Tampotrükki saab teha nii tavalistele kui ka eritellimuslikele plätudele. Eritellimusel valmivatele plätudele on võimalik trükkida kujundus ka kogu plätu pinna ulatuses kasutades selleks täisvärvides digitrükki. Lisaks on võimalik plätu talla alla teha välja lõigatud logo, mis liiva peal käies jätab liivale logo, mis on originaalne, efektne ja eristuv lahendus.
Lisainfot, kuidas ja kuhu on võimalik sussidele ja plätudele logo lisada, küsige e-kirja või telefoni teel. Üldiselt kehtib meil reegel, et seal, kus on võimalik oma logo näha, sinna on see võimalik ka lisada. Trükitehnoloogia ise on aga põnev ja omamoodi nüüdisaegne teadus, mille kohta võid soovi korral täpsemalt lugeda siit.

Millist sussi või plätut firma kingituseks valida?

Kui soovid tellida reklaamkingituseks susse või plätusid, siis oleme Kingivabriku meeskonnaga katsetanud mitmeid erinevaid mudeleid ja välja valinud parimad.
Sussid eelisteks on pehme materjal ja hea pinnaulatusega pakend soovitud disaini lisamiseks. Plätud Eritellimus 1 Kihiline eeliseks on väga lai brändimise võimalus või hoopis mudel, mida saab tellida ka väikeses koguses ehk Plätud Honolulu.